En güzel müziklerinizi nasıl keşfettiniz?

En güzel müziklerinizi nasıl keşfettiniz?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• favori yabancı dizilerimden ve filmlerden keşfettiğim çok oldu. onun dışında istediğin müzik türüne göre seçim yapabildiğin radyo kanalları var oralardan ve youtube sağolsun önerilenler kısmından kült grupların çoğu eserini öğrendim. üni. hayatım bunları keşfetmekle harcadım diyebilirim :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız kaldığımda keşfettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İzlediğim yabancı dizi ve filmlerden. Bir de @Motherteresa sayesinde

1|0
    0|0
  • müzik zevkimin uyduğu herkesten en sevdiği parçaları toplayarak bu şekilde hepsi de birisiyle aklıma kodlandı

0|0
    0|0
  • Yalnız güzel gecelerde

0|0
    0|0
  • Dream tv ye takıldım

0|0
    0|0
  • Hiç unutmam yağmurlu bir gündü. Arkadaşlarla sinemaya gidecektimk yağmur yüzünden ertelendi. Sonra pcnin başına geçtim ve dedimki youtubeye girmeliyim dedim. Giriş o giriş patladı gitti. Hayatımın şarkısını o gün buldum.

0|0
    0|0
  • Filmlerden ya da unuttuğum bir şarkının saçma sapan bir sözünü ararken altta başka şarkılar çıktığında ve genelde 2. si daha çok basıma geliyor

0|0
    0|0
  • mutlu oldugumdaa, ya da ağladığımdaa :)

0|0
    0|0
  • Canım kankalarımdan

0|0
    0|0
  • Genellikle tesadüfen oldu.

0|0
    0|0
  • Valla arabada giderken radyodan calmaya basladi bende hemen adini kaydettim sjsj

0|0
    0|0
  • Cok zor oluyor ya aslinda bilmedigim sarkiyi dinlemekten nerpfret ediyorum yanlislikla duydgum sarkilar hosuma giderse dinliyorum iste onu oyle pek anlatamadim da neyse oyle 😂😂

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla dinleyerek galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...