Yerli şarkıların kalitesi sizce düştü mü?

Yani gerçekten dinleyebileceğim güzel bir şarkı yok gibi. Eskiler daha mı güzeldi? Bir de neden kalite düştü?

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Artık yeni çıkan şarkıları dinlemiyorum kalite düştü bencede

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle eskiler. Şimdi ben bile şarkı söylesem teknoloji ile tarkan gibi yapıyorlar sesi elli tane tizlik ayarı yapıyorlar resmen bilgisayarı dinliyoruz.

Duman bu konuda başarılı.

0|1
    0|0
    • Duman candır. zaten takip ettiğim 3 tane var DUMAN - CAN GOX - MODE XL

• 3-4 aydır para harcamıyorum kendime bişey alcam die. dumanı özledim yeminle. haziranda kesin gitcem konserine.

• Ben 20 Şubat'ta gittim fena döktüm kurtlarımı. Sahneye çıkmayan tayyipçi olsun diye bağırdık ki adamı severim yani 😂

Kızlar Ne Diyor 11

• Kalite düşeli çok oldu

0|1
    0|0
  • Eskiler daha bir kaliteliydi...

0|1
    0|0
  • eskiler herşey ♥

0|1
    0|0
  • Eskiler daha kaliteli.
    Artık herşey para.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle düştü. artık her önüne gelen şarkı yapıyor ve 2 gün sonra unutuluyor. Oysa hala dilimizde olan eski şarkılar var

0|1
    0|0
  • emre aydın dinle :D

0|0
    0|0
  • kısmen

0|0
    0|0
  • Yerli olan ve gerçekten 'güzel' olan çok şarkı var. Önemli olan nereye baktığın...

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle düştü. Şu an piyasada adını bile bilmediğim, şarkılarının zerre anlami olmayan, kliplerinde bir yerlerini açarak prim yapan sarkicilar var. Zaten her gün yeni birisi sarkiciyim diye cikiyor ortaya.

0|1
    0|0
  • Eskiler güzel. Yenilerden bir b*k olmaz. Kulağımı tırmalıyor. Çok nadir sanatçı kaldı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kalite mi? Şarkılarda kaliteye kim bakıyor ki klibinde cıbıldaklık seksilik var mı ondan bahset.100 şarkının 98 dıp tıs dıp tıs ondan sonra kalite düştümü, yerlerde sürünüyor bence.

0|1
    0|0
  • Türkçe parçalarda 80'ler ile 90 ların tadı bir parça. Yeni şarkıların sanat adına bir değeri yok. Yalnız azda olsa dinlenecek eserler bırakıyorlar geleceğe. Albüm satışından da pek gelir elde edemiyor sanatçılar.. Konserlerde, dizi, film, kültür merkezi gibi etkinliklerde boy gösteriyor sonrasında.

0|1
    0|0
  • öyle düşünmüyorum sadece "kalite" nin insanlardan aldığı beğenisi, gözdeliği düştü. Artık popi olana, isim olana, marka olana bakıyor insanlar. Bu yüzden kalite olanlar hep altlarda gözden kaçıyorlar.

0|1
    0|0
  • Artık şarkılara önem vermiyolar daha çok klip önemli oluyo Abazalara hitap ediyolar o da yetiyo onların prim almasına.

0|1
    0|0
  • şarkıların sonuna geldik

0|1
    0|0
  • pop ve arabesk piyasası kötü. farklı müzik dallarında çok iyi şeyler yapılıyor ülkede ama ilgi yok.

0|1
    0|0
  • Yerlerde geziyor panpa 😀

#incidiker

0|1
    0|0
  • 2000 sonrası kaliteli eser gerçekten çok az. Genel olarak bence de düştü.

0|1
    0|0
  • Dımtıs dımtıs dımtıs diye müzik saçma sapan sözler. Berbatlar

0|1
    0|0
  • Hacı önüne gelen şarkı yapıyor olacağı buydu :D Eskilerin gözünü sevim.

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • düştüğü kesin de niye böyle oldu bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Zaten sinemada 1 numarayız futboldada olcaz inş bir şu şarkı entisdürüsinde hüsranlardayız

0|1
    0|0
  • Evet baya hemde

0|0
    0|0
  • Bazilari iyi allah var...

0|0
    0|0
  • Ipini koparan bacaklarını açan kadın şarkı söyler olsu kas yapan erkekler sanatçı oldu oyle oluncada b. ku çıktı Neşet Ertaş'lar Ferdi Tayfur'lar Orhan Gencebay'lar Türkan Şoray'lar Yıldız Tilbeler tani eskiler daha güzel...

0|1
    0|0
Yükleniyor...