Sizce çoklu evrenler ve o evrenlerde farklı işler yapan ikizlerimiz var mıdır?

Evet arkadaşlar sizce çoklu evrenler (multiverse) ve farklı mesleklere ve ailelere sahip ikizlerimiz var mıdır?

0|2
8|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O kuram suna göre kuruluyor eğer sonsuzda 2 ihtimal var ise sen burada ve o orada ise ve aynı koşullar gerçekleşip koşullardan kasıt Big Bang ve evrim koşulları senin aynından tabi ki var demek oluyor

0|1
    0|0
    • Yavaş yavaş beyinler ortaya çıkıyor. :D

• İnsan diyorum , düşünebilen bir varlık.

• Bu yazılanlar benim araştırıp buldugum ve ortaya koyduğum hipotezler değil beyinden kastın o ise bunların keşfeden bilim insanlarına teşekkürlerini sun.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu düşünce sadece bir fantazi.. Şunu unutmayalım insan beyni hiç bir zaman daha önce algılamadığı bir şeyi nesneleştiremez.. Her yapılan yaratık daha önce görülmüş nesnelerin bir varyasyon değişikliği olarak ortaya konur.. O yüzden evrenin bir köşesinde bir ikizimizn olması sadece bir fantazidir.

0|0
    0|0
  • Varır

0|1
    0|0
  • Baska evrenler olabilir diye dusunuyorum ama bunlarin bizim ikizimiz yani bir paralel evren olacsgini pek sanmiyorum varsada Allah bilir bilemeyiz yani vede 18bin alem deniliyor yani belki bilmedigimiz binlerce farkli varlik var evrende olabilir yani ama paralel bir evren olcak diye bisey yok :))

0|1
    0|0
  • The One jet-li :D Bİr bencem vardı böyle olağan üstü bir kaç film üzerine kurulu da kimse okumamış :D uzun uzun yazmıştım.

0|0
    0|0
  • bence yok.
    her ihtimal bir evren doğuruyorsa ortalık çok karışır. ama başka evrenler olabilir.
    yani evet çoklu evren olabilir ama anlatıldığı gibi her seçimimiz yeni bir evren doğurmaz.

0|0
    0|0
  • Hyr çok saçma

0|0
    0|0
  • vardır nasıl olsa dunya bızım ıcın degıl milyonlarca galaksi birsürü gezegen var daha öğrenemedıgımız bile gezegenler vardır goremedıgımız sadece bızım yasadıgımızı dusunmek nankorluktur bence her gezegende yasıyan varlıklar vardır

0|1
    0|0
  • Coklu evren var zaten, cinler alemi felan... Fakat o evreye geceblirmiyiz orasi muamma.

0|1
    0|0
  • Güzel soru fakat saat yanlış

0|1
    0|0
    • Bu saatlerde kafa çalışıyor :)))

• Doğru söylüyorsun dur sana bir takip atayım aradığım adamsın bilimsel projeler için

• Tamamdır , bekliyorum.

• ikizler oldugunu sanmam o fanteziye girer ama çoklu evrenler olma durumu gayet olası :D

0|0
    0|0
  • ben paralel evrenin ve her insanın bir ikizi olduğuna her zaman inanırım

0|1
    0|0
  • Çoklu evrenler var buna bazı kanıtlarda sunuldu fakat senin ikizin gibi şeyler spekülasyondan ibaret, belki diğer evrende yer çekimi oluşmadı veya evren genişleyip hemen içine çöktü bunun gibi binlerce olasılık var.

0|0
    0|0
  • Bu çok zor bir soru😅
    Çizgifilmlerde var öyle olaylar ama. Işığı kara deliği solucan deliğini falan iyce bir araştırabilsek belki cevaplayabiliriz. Ama ülkenin hali ortada😄😄

0|0
    0|0
  • tek bir evren var , onlar sadece teori

0|0
    0|0
  • Çoklu evren mümkün; ama ikizimin olduğunu sanmam.

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...