İmkan verseler ne tür bir film çekmek isterdiniz?

Size büyük bir bütçe verseler böylede hani yönetmenlik yeteneğiniz olsa. Bu coğrafya da ne bir bir film çekmek isterdiniz? Yani konusu türü ne olurdu?

2|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Bilim kurgu :D Allah'ım şu ülke adam gibi bir bilim kurgu filmi çeksin derdine son verirdim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1983'te, insanın duyu organları üzerinde oynayarak tanrıya ulaşmayı amaçlayan bir deney yapılmıştı. Baya garip sonuçlar elde edilmişti, açıklanamayan ölümler, olaylar falan. Elime büyük bir bütçe verilse herhalde o deneyle ilgili bir psikolojik gerilim filmi çekerdim.

Deneyi merak edenler için:
    1983 Experiments to Sense God (Link Veremiyorum)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Belgesel çekerdim. Yaşlı insanlardan yaşamarını, geçmişlerini, yaşadıkları süre içinde dünyayı etkileyen önemli tarihi olayları anlatmlarını ve yorumlamalarını isterdim. Röportaj şeklinde bir belgesel filmi olurdu. Yaşlılarla sohbet kulağa sıkıcı gelebilir ama ben çok severim. Bence 80 yaşının üzerinde, hayatı boyunca sadece köyde yaşamış olan bir ninemizden çok şey öğrenebiliriz. Ve bu öğrendiklerimi film halinde herkesle paylaşmak isterdim.

0|1
    0|0
    • Vay gerçekten büyük bir bütçeyi hakediyorsunuz ozaman:)

• Geçen oturduk saat akşam 9 falan, dayı rakı içiyo masada 70 75i var, öğlenden beri içiyorum diyo bir anlatıyo ama gerçekten onları dinlemek hoş oluyor ve hayatın nasıl onları yorduklarını anlayabiliyorsun, birde masadan kalkmadan dedi ki bakın dedi benim çocuklar bakmadılar bana attılar dışarı siz atmayın dedi.

• @own3D canım ya, üzüldüm şimdi ona. Büyüklerimizin kıymetinin bilinmemesi ne kötü.

• fazla düşünen biri olarak insanları düşünmeye sevk eden bir film çekmek isterdim. özellikle bu dönemde insanlar ilişki iletişim konusunda sabırsız ve anlayışsız zaten tüm sorunların kaynağıda bu yani azıcık empati lazım etrafına bakan düşünen bir insan aç bir insana bakıp doymayı, kalp kırıklığından ölen kuğuyu düşünüp kalp kırmanın ne kadar kötü olduğunu, eşi öldüğünde dahi tekrar evlenmeyen ve eşinin öldüğü semada dolanıp ölümü bekleyen bir turnadan sevgiyi sadakati öğrenebilir tabi daha bir çok şey farkedilmek ibret alınmak için bekliyor

0|1
    0|0
  • Kurtuluş Günü tarzında bir film.

0|1
    0|0
  • Psikoloji ve aşk

0|1
    0|0
  • Dram çekerdim. Böyle her izleyen anlayamazdi. Sadece aklıyla düşünmeyi bilenler asıl mesajı görürlerdi.

0|1
    0|0
  • Dram çekerdim.
    Konusu aşk olmazdı ama

0|1
    0|0
    • Hastalık , Terkedilme, Fakirlik gibi şeylermi

• Atlantis ve Mu ile ilgili filmler yapılsa çok güzel olur. Özeliklede atlantis.

• Doğru 👏👍

• Korku filmi🙈

0|1
    0|0
  • Fantastik veya animasyon çünkü hayal dünyam sadece bu coğrafyaya sığmaz 😊

0|1
    0|0
  • Küfürsüz komedi çekmek isterim. Bu coğrafyada küfürsüz komedi çok az çünkü..

0|1
    0|0
  • romantık :D

0|1
    0|0
  • Müzikal bir romantik komedi çekmek isterdim bizim sektörümüzde bulunmayan bir tür bence

0|1
    0|0
  • Türkiyede çekmek istemem başka bir ülke olursa çekebilirim.
    Konusu ise eşcinselik tarih psikoloji olurdu.
    Bilim kurgu da olabilir.

2|0
    0|0
  • Psikolojik
    Toplumsal
    Sosyolojik

0|1
    0|0
    • Genel anlamda siyasi bir film yani

• Anlıyorum teşekkürler.

• Ben teşekkür ederim

• Korku filmi

0|1
    0|0
  • aşk olurdu konusu

kafamda çok hikaye var ama
    işte para olmayınca kolay kolay olmuyor oyuncular falan

youtubeye
    youtube dizisi gibi küçük diziler yayınlamayı planlıyorum bunları tanıdığım kişiler ile yapacağım

ordan ettiğim gelir ile daha fazlası için çalısıp alanımı gelişleticeğim ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eğer tek film çekmeyeceksem Romantik Komedi, Aksiyon, Dram ve Biyografi çekerdim. Ama tek film çekme hakkım varsa en az 3,4 saatlik olurdu ve neredeyse birkaç tür hariç hepsi olurdu. Toplumun bakışını geliştirecek gençlerin ufkunu açacak bambaşka dünyanın kapılarını açacak örnek bir film olurdu..

0|1
    0|0
  • ünlü bilim adamlarının yaşamını ve gerçek yaşanabilmesi muhtemel olan çok uç noktalarda olmayan bilimkurgu

0|1
    0|0
  • Barbaros hayretinin filmini hatta dizisini

0|1
    0|0
  • Aksiyon filmi çekerdim. Nasipse bu yıl Diriliş Ertuğrul'dayım.

0|1
    0|0
  • 2023'ün ardındaki gerçekler adlı filmi

0|1
    0|0
  • İnsanların vizyonunu açmaya çalışırdım. Gerçek anlamda düşünmeye teşvik ederdim😌

0|1
    0|0
  • aksiyon oldurmeli kesmeli

0|0
    0|0
  • İsmi bile belli aslında. 😐

0|0
    0|0
  • Ferre çekerdim panpa

0|0
    0|0
  • Ghetto çekerdim.

0|0
    0|0
  • Fantastik veya korku

0|0
    0|0
  • Bilim Kurgu adı da Ayda Sevişenler

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki adaletin nasil olmasi gerektigini cekerdim.

0|0
    0|0
  • Türk siyasi tarihini anlatan film

0|0
    0|0
  • İsterim bazen yolda giderken şarkı açıp video ya çekiyorum klip gibi oluyor

0|0
    0|0
  • ben efsaneyim 3 idiots leon devamlarını cekerdmm

0|0
    0|0
  • Türsüz bir film çekmek isterdim.