Türklerin geri kalma nedenleri?

o kadar gerı kalmısız kı arkadaslar yanı turkler eskıden neydı sımdı ne

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış batlılılaşma bence en büyük sebep batının ne kadar ahlaksız yanlış yönleri varsa hepsini kendimize empoze etmişiz ancak bilim fen konusunda aman canım onlar yapsın biz birşeyler satıp onlardan parayla alırız demişiz. ya satacak birşey kalmayınca ne olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Az önce bir konu açılmış yüzlerce forum üyesi yorum yazmış.Konuyu açan arkadaş en yeni çıkan üç telefon modelini ankete koymuş hangisini alayım diye sormuş.Herkes ya ankette var olan telefonlerı ya da kendi kullandığı en lüx model telefonu önermiş.Geçen internette gezerken okudum.Biim için bu telefonu üreten çekik gözlüler daha kapaklı telefonları kullanıyormuş.Adamlar kendi ürettiği sırzavata para vermezken bizim millet g*t cebindeki aygıtla hava atmak için b*k gibi para ödüyor.Bilmem şu marka fotoğraf çekiyor, şu marka telefon kamerası gece görüşlü.Bırakamadı bizim milley telefonla hava atmayı.Çok lazımsa git fotoğraf makinası al!Ne gereksiz kafalı insanlar var.

Biz ne zaman teknolojiyi iyiye kullanmaya başlarsak o zaman gelişmiş bir millet oluruz.Cem Yılmaz'ın da dediği gibi simitçinin elinde iki ayfon var.Susamın borsasına baksa ne olur bakmasa ne olur.Simitçi simitini satsa, öğretmen öğretmenlik yapsa, avukat avukatlık yapsa kimse kimsenin işine karışmayıp kendi işiyle meşgul olup bilinçli bir tüketici olursak o zaman gelişiriz diyorum ben!

Bazı sorumsuz anne babalar bile çocuğuna ya karne ödülü olarak telefon ya da telefon alıyor.Nasıl bir insan olduk biz öyle!

0|0
    0|0
  • malesef dinimiz ilmi önerirken bizimkiler geri kafalılık yaptıgı için böle olduk dini yanlış anlayanların özümseyemeyenlerin halt yemesi bide çok uluslu bir devleti nasıl idare edeceklerini sonrakıler bılemedı

1|0
    0|0
  • geri kaldırdılar

0|0
    0|0
  • daha nerde bu daha başlangıç...

0|0
    0|0
  • öyle yönettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...