Kitap önerisi olan var mı?

Yoksa herkes dizi flim haberler evlendirme programını izliyor..😎

Güncellemeler:
Güncel.
Guncell.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Olu kelebeklerin dansi. Webden bakin

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim.. hanımefendi tavsiye ettiğiniz kitap ilgimi çekti kitapta bulunan bir kaç alıntı cümle okudum umarım sizin gibi bende okuduğumda tat ve zevk olabilirim.. iyi aksamlar

• Saide Kuds'dan Kimya Hatunu okuyorum su an kesinlikle tabsiye ederim😉 Eger Iphone kullaniyorsan, Scribed App'inden okuyabilirsin ücretsiz😊

0|1
    0|0
  • Jane Casey 5. Kurban

0|1
    0|0
  • :D Tabiisi eed. d

0|1
    0|0
  • Evlendirme programlarının canı cehenneme dostum, team Edebiyat fghf

0|1
    0|0
    • Evet adamım bu kahrolası evlendirme programı lanet keş adamın kıçı gibi damn it mannn😃

• Ehem ehem afedersiniz.. yanlış kelimeler kullandım sanırım nitekim sizi müskül durumda bırakmak.. bana vereceği derin üzüntü karşısında bu mahçuluğumun sizi yalnız bırakmaktan dolayı en son isteyeceğim davranıştır..

• Atesbocegi Yolu ve Atesboceginin Şarkısı

0|1
    0|0
    • Ne biçim isim bunlar ateşböceği belediyesinde var mı 😅😅 tesekkur ederim bakiciyız😃

• ne tür okursun

0|1
    0|0
  • Nazlı ılıcak 50. yılında 27 mayıs yargılanıyor 60 dönemine ilgin varsa efsane bir kitap

0|1
    0|0
    • Sen bu gün fazla belgesel izledin sanırım 27 mayıs darbe dönemi 😄 yok ben sevmiyorum bu tarz yinede tesekkur ederim
      Ilgın için..

• Belgeselle ne alakası var

• Bungun ve dün tvde bu tarz söyleşiler sunumlar programlar çıktı izledim bir kısmını sende ordan esinlenmissindir diye şiy ettim sory.

• Küçük prens. Okumuş olsan da tekrar okunabilecek bir kitap :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...