KOCANIZIN #Elini Öper misiniz?

KOCANIZIN #Elini Öper misiniz?
Dinimizde; Bayramlarda Ya da Herhangi Diğer Günlerde Kadınların Kocalarının Ellerini Öpmesi Gibi Bir Mecburiyet, Usül Ya da Kaide Yoktur.

Ülkemizin Bazı Bölgelerindeki Kültürlere Katı Donuk Olarak Yerleştiğinden Saygı Gereği Kadınların Kocalarının Ellerini Öptüğü Bilinmektedir.

Bu Bağlamda Kadın Kocasının Elini Öpmek Zorunda Olmasa da Kültür Gereği Saygı Dahilinde Öpmesinde Zinhar Bir Sakınca Yoktur El Öpmeside Zorunlu Değildir.

Kadın Kocasının Elini Öpme Konusunda Zinhar Aşağılık Kompleksine Girmeye İsterse Öpe İstemezse Öpmeye.

Neden Öpeyim Diyenler Nereleri Nasıl Öpüp Kokladıklarını ve... Zinhar Unutmayalar.

#Not: Soru Tamamen Masum Bir Şekilde Sorulmuştur Lütfen Haddimizi Aşmadan Cevap Verelim Sonra Acıtacak Karşı Cevaplara Maruz Kalmayalım.

Teşekkür Ederim.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

• Öperim.
    47% (17)38% (5)45% (22)Oy Ver
  • Asla Öpmem.
    22% (8)0% (0)16% (8)Oy Ver
  • Duruma Göre Değişir.
    31% (11)31% (4)31% (15)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)31% (4)8% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki br sevgi ve saygi gösterisi olarak kocişimin elini öperim o da benim elimi öper zaten😃😃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklaşım efsane

Neden Öpeyim Diyenler Nereleri Nasıl Öpüp Kokladıklarını ve... Zinhar Unutmayalar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Sadece bayramlarda buda kendi isteğim ile oluyor.

0|1
    0|0
  • kadınların eli öpülür

0|1
    0|0
  • Öpmem.

0|1
    0|0
  • Bizim geleneklerimizde bayramlarda hanımlar beylerinin ellerini operdi halen bu gelenegi surdurenler var azınlık kalmış olsalarda 😊 geleneklerimizi ileri ki nesillerede surdurmek icin tabiki evet diyorum 👍

0|1
    0|0
  • Öpmem

0|1
    0|0
  • Öperim ama bayram seyran diye değil sevdiğim için, o ellerle bizim için çalışıp çabaladigi için.

0|1
    0|0
  • Opulur,, öperim

0|1
    0|0
  • Öperim

0|1
    0|0
  • O adam eğer gece gündüz demeden çalışıyosa beni ve çocuklarımızı kimseye muhtaç etmiyosa öperim. Ama sırf üçüncü bacağı var diye kimse saygı beklemesin.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Annem öper, babaannemde öper. Eşim isterse bende öperim. Sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • Öperim. öptüm...

0|1
    0|0
  • Annemden gördüğüm bu şekilde :) biz henüz bayram görmedik bakalım. Nasip :)

0|1
    0|0
  • Öperim.

0|1
    0|0
  • Niye elini opeyim opulecek o kadar yer varken fksgxksvd

0|1
    0|0
  • Bayramlarda.

0|1
    0|0
  • Duruma göre değişir dedim çünkü bayramda seyrinde öperim durduk yere niye öpeyim

0|1
    0|0
  • hiç bir bayramı kaçırmam :)

0|1
    0|0
  • Öperim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O büyüklerin bayramda elini öper gibi elimi hayatta öptürmem eşime.. Ancak ben onun ellerini öperim saygımı ve olan sevgimi göstermek için.

0|1
    0|0
  • Evet aksksj

0|1
    0|0
  • Ben öptürmem şahsen.

0|1
    0|0
  • Öpsünler :)

0|1
    0|0
  • öpsün tabi