Mulholland Dr.'yi izlediniz mi?

Bu film tersten çekim olabilir mi? Bir Fransız filmi vardı, tersten çekim. Onun gibi. Film biraz da The Lost Highway'i andırıyor. Filmi dün izledim ama taşlar tam yerine oturmadı..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılması güç bir film bende ilk izlediğimde anlamamıştım sonra düşüne düşüne taşları oturttum yerine.

0|0
    0|0
    • Biraz ipucu verir misin?

• Buyurun bunu okursanız tam anlarsınız sanırım;

İş bu film sadece lezbiyen bir hatunun kıskançlık sebebiyle aşığını öldürtmesinden ve girdiği buhrandan çıkamayışından ibarettir !!! En genel hatlarıyla film iki ayrı temadan oluşuyor, rüya ve gerçek. ilk yarısında rüyayı ikinci yarısında ise gerçeği sunuyor yönetmen bize. Rüyayı gerçeğin üzerine işleyeceğim için filmi ikinci yarıdan yani gerçeklerden başlayarak anlatmayı uygun gördüm. Film derin nefes alışverişlerin duyulduğu bir sahneyle açılıyor. Uyuyan güzel; Diane Selwyn. Diane, seçmeleri kazanıp aktris olmak için Hollywood a gelen fakat başrolü Camilla'y

• Yorum çok uzun geldi en iyisi link atayım, Bu arkadaş çok iyi açıklamış. İlk yorum..

www.beyazperde.com/.../

En İyi Kız Görüşü

• İzledim ve anlamadım o filmi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim çok sevdiğim ama ana konusunu çözemediğim film. Sanırım 2. yapacakken vazgeçmiş yönetmen

0|0
    0|0
  • Sayfalarca yazabilirdim ama kısaca bir türküyle cevap vereceğim :
    Gözümü açtım gördüğüme inanmadım
    Sanki bir kötü rüya korkarım aman Allah

0|0
    0|0
  • Hayır izlemedim

0|0
    0|0
  • Izlemedim ama senin icin izlerim knk

0|0
    0|0
  • izledim. eraserhead i de tavsiye ederim. meneto var bir de bu tarz. tersten çekim değil de şizofreni ve sanrı karışımı bir şey diyebiliriz

0|0
    0|0
    • Eraserhead izlenmez mi ya? 😍 David Lynch 😍 Adam tam çatlak. O yüzden çok seviyorum 😍 Yani kadın kimlik bunalımı içerinde galiba. Kendisinin başka birisi olduğunu mu sanıyor? Filmden çıkarımlarını biraz yazar mısın? Belki bana bir fikir verirsin 😊

• Yoook

0|0
    0|0
  • asa akirayı izliyorum genelde

0|0
    0|0
  • Hayır olamaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...