Nasıl kanıtlayacağım?

Arkadaşlar birkaç güne bir sunumum var Van Gogh'un kesik kulak otoportresini seçtim ve neden seçtiğimi en fazla 10 saniye süreyle anlatmam lazım. Ama ben nasıl anlatacağımı bilmiyorum? lütfen yoruma yazarmısın siz O otoportre seçseydiniz ve biri size neden onu seçtin? dese ne derdiniz?

Güncellemeler:
jhgjghjhg

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Vangoh bir kadini sevip ona bunu gostermek icin kulagini kesip eline vermis iste bunu yapacak tipte baska bir insan adayi yok bunu secmede kimi sec. De hocaya

0|0
    0|0
    • o sadece bir teori Gaugin ile kavga ettiği için kestiği söyleniyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi sorununun çözülmesi için bile üşenip buraya o eseri atmamışsın. Buna kızdığım için google falan bakıpta fikir vermeyeceğim sana. Hem çatla hem patla.

0|0
    0|0
  • neden seçtim? adam kulağını kesen bir deli mi yoksa arkadaşını korumaya çalışan bir dost mu muamması beni çekti diyebilirsin belki

0|0
    0|0
  • Adamın manyaklığı içimdeki gizli canavarı temsil ediyor Prof hocam

0|0
    0|0
  • Sunumdaki amac ne? Bu daha cok oyun gibi bisey olmus 10 saniyelik sunum mu olur.
    Konu sınırlaması nedir?

0|0
    0|0
    • Hayır sunum tabikide 10 saniye değil sunumdaki her şeyi öğrendim sadece burada takıldım ben size sadece 10 saniyelik kısmını soruyorum

• Ben olsam vereceğim cevap ben farklıyım olurdu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...