Hobi ve Koleksiyon Olarak Uğraşınız var mı Ben Türk Film Koleksiyonu Yapıyorum Ya Siz?

Boş zamanlarınızda var mı uğraştığınız bir hobi ve biriktirdiğiniz
bende 2 bin tane eski türk filmi var. halada arıyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kemal Sunal 'ın 'Keriz' filmi de var mı? bütün her yeri alt üst ettim bulamadım.

0|0
    0|0
    • Varr.

• evet normal kalite var

• Bu filminden bir yedek alıp bana göndere bilir misin?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• benim ufaklığımdan kalan deniz kabuğu toplama hobim var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anahtarlık koleksiyonu yapıyorum. Dünyanın dört bir tarafından topladığım çok farklı anahtarlıklarım var. İlginç gördüğüm anahtarlıkları topluyorum. Yaklaşık 500'den fazla anahtarlığım var.

Kinder surprise yumurtası oyuncakları. Bu eski bir koleksiyon. Çocukluğumdan kalma ama hala elime geçen Kinder surprise oyuncaklarını biriktiriyorum. Oldukça geniş bir koleksiyonum var.

İlginç gördüğüm oyuncakları ya da bir ilme veya bir şirkete ait ürünleri topluyorum. Örneğin Star Wars ürünlerinden sadece şu an kullandığım masa üzerinde 3 tane oyuncağım var fakat koleksiyon olarak sakladığım BP oyuncak kamyonlarından, kola şişelerine, transformers figürlerinden superman maketlerine kadar bir koleksiyonum var.

Babam bana pul koleksiyonunu verdi. Ben de bir süre yeni seriler aldım ama artık ilgilenmiyorum. Yine de kasada duruyorlar. Bir gün para edecekler. Belki bugün de ediyorlardır ama henüz satmayı düşünmüyorum.

En çok puzzle yapmayı seviyorum. Büyük yap bozlar alıp zaman içerisinde onlarla ilgilenmek ilgimi çekiyor. Ne yazık ki büyük yap bozların parçaları konusunda temizlikçi kadınla kavga ediyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...