Söz hakkındaki görüşleri alayım?

Söz hakkındaki görüşleri alayım?

• A dogru
    24% (5)62% (10)41% (15)Oy Ver
  • B çok doğru
    48% (10)31% (5)41% (15)Oy Ver
  • C çalmakla namazın alakası yok hırsızlarda namaz kılar :D
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • D yorumsuz
    23% (5)7% (1)15% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hocalar gördüm iyiliklerinin arkasinda para sömüren.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhammedin sözlerine itibar etmediğim için ilgilenmiyorum D

0|0
    0|0
    • 9 yasındaki çocukla niye evlensin yahu peygamberimiz ornek davranışlarıyla herkese örnek olmuştur ibret almak lazım zorda kalana yardım etti kimse için kötülük düşünmezdi şuanki sahtekar akplilerle kıyaslama onu islamı kötüleyen akpliler oldu o yüzden millet islamdan tiksindi her sakallı namaz kılanı kötü sanıyor yanlış düşünme kardeşim

• Ben inanmıyorum sen istediğine inan.

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah'ın peygamberinin işini, Allah'ın işini kendi iğrenç cinsellik hikayeriyle aklı yetmez ilim bilmez beyinleriyle yoranlar canımsınız. Bugün kendileri evlenirken işi gerdeğe getirdiklerinde işiniz gücünüz cinsellik başka bir bok bilmezsiniz diyenler 9 yaşında ki aişe muhammed ilişkisini cinsel sapıklık olarak yorumluyorlar çok güzel. Birinin imanlı olması Allah a ibadet etmesi senin ne işine yarar ne de sana zararı vardır. İnsan ilişkileri ise bambaşkadır. Birinin parayla çok veya az oynamasıya da nasıl oynadığı seni de ilgilendirir. Burada aslında peygamber din ve devlet işini ayırt etmiş. Tabii ki bu söz kendisine ait ise ben öyle olduğunu zannetmiyorum sağlam bir kaynağı olmadıkça :)

0|0
    0|0
    • söz dogrumu dogru kimin söylediği önemli değil ama peygamberin davranışları herzaman bana örnek olmuştur neden dersen şuanki menfaatçi akp zihniyeti ile peygamber yasantısı arasında dağlar kadar fark var o yüzden ben peygamberimizin yolundan izinden gidiyorum

• Çok doğru.

0|1
    0|0
Yükleniyor...