1 Kezban 1 Mahmut Filmi yarın vizyonda... Gitmeyi düşünüyor musunuz?

İnternet dizisi halindeyken her hafta izlerdim ve filmi çıktı. Çekimler tamamlandı ve 1 Kezban 1 Mahmut filmi yarın vizyona giriyor... Siz de takip ediyor muydunuz bu diziiyi? Filmine gitmeyi düşünüyor musunuz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ya bu filmin Türkiye'den başka bir ülkede izlenmesi çok çok düşük bir ihtimal. Neden vizyonlarını geliştirip adam akıllı filmler koymuyorlar ortaya?
    Ne bileyim Recep ivedik ne bileyim kezbanla mahmut ne bileyim dabbe.
    Anca bu saçmalıklar gişe rekoru kırar insan biraz mantıklı olur ya utanıyorum o filmler bu ülkeden çıktığı için.

0|1
    0|0
    • 1 kezban 1 mahmut gibi film mo var seN ne anlarsin filmden.

• Türk izleyicisi bu tarz filmlere fazlasıyla ilgi duyuyor. Adamlar da kendini kasmıyor basit senaryolarla sürekli komedi filmleri çekiyor. Çıkanlar çıkmaya çalışanlar oluyor. Bak mesela Baskın Karabasan filmi hem Türkiye'de hem de yurtışında vizyona girdi sadece 67.100 kişi izledi. Çoğunluk böyle filmleri tercih etmeyip Recep İvedik gibi filmleri tercih ettiği için gelişmiyor malesef.

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi (interaktif) harikaydı.. filmini görmek istiyorum doğrusu.. ☺

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gideceğim..

0|1
    0|0
  • Bu avanaklara pirim veren halk oldukça sinema zaten ilerlemez zaten berbat durumda şimdi bir de bu eklemiş üstüne para verecekler gene izlemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bursa merkez e gelmedi knka ya gemliğe gelmiş kent meydanina geleydi gidecektim

0|1
    0|0
  • Zaman kaybı

1|1
    0|0
  • Eskiden izliyorduk arada sırada arkadaşlarla :D dizileri.

0|1
    0|0
  • Tv de çıksa başka kanala geçerim

0|1
    0|0
  • hayir turkiyede yeterice var zaten

0|0
    0|0
  • İsmi çok kötü duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...