Ses nasıl güzelleştirir?

Müziği seviyorum şarkı söylemeyi seviyorum ama söyleyemiyorum. sürekli detone oluyorum ve net bir ses tonum yok 19 yaşındayım. param yok kurslara gidemem ismek kursunu düşünüorum yazın faydası olur mu önerileriniz nelerdir

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• sesin ergenlik döneminde olduğun için tam oturmamıştır
    ama çok çalışmalı bununla ilgili kaynaklardan araştırmalısın
    konservatuvara bir git bak neler yapıyorlar
    ses çalışacak ortamın olması önemli
    okulda müzik hocana filan sor bakalım
    başarılar

0|0
    0|0
    • üniversite okuyorum. müzik hocam yok yani. sakarya üniversitesinde okuyorum burda klüpler bile yok. konservarura gidip sorsam da hiçbiri ilgilenmez aşırı asosyal bir şehir

• Sen imkanları zorla şehirdeki
      Olmadı kendi cabanla gittiği yere kadar pes etme ama

En İyi Kız Görüşü

• youtube dan ders veriliyo eğer disiplinli çalışabilirsen kurslara gerek yok

0|0
    0|0
    • youtubeda araştırdım hep piyanolu drrslere denk geldim hani ciddi ciddi işe yarıyor mu

Erkekler Ne Diyor 11

• kendi başına zor biraz. şan eğitimi şart tabi... ama önce dinle taklit etmeye çalış şarkıları taklit ederek söylemeye çalış detoneler azalacktr :)

0|0
    0|0
  • Yumurta biber ve 0.2 yemek kasigi salcayi karistir.
    Ve icme ama, lavaboya dök sesine iyi gelir

0|0
    0|0
  • hocam bende vokale meraklıydım :D sesimi evde geliştirdim :D bunu yapmak azim cok calışma ve en önemlisi müsait bir ortam gerektiriyor :D

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor o nasıl geliştirdin

• @TONTİRİŞKO öncelikle sesimin eksiklerini inceledim ben bariton bir sese sahip olmama ragmen tize cıkamıyordum , tize nasıl cıkabilirimi araştırdım youtube dan , headvoice kullanmayı falan ögrendim cabalayarak

• şimdi idare ediyorum :D

• şarkıyı markıyı boşver senin senin avretindir onun yerine kuran oku dua oku salavat oku bak nasılda güzel oluyor ama şarkıyı önermem adamları günaha sokan şarkıcılar yeterince var

0|0
    0|0
    • tanrıya inanmadığım için dini vazifeler yapmıyorum

• senin inanmamamn sana azap etmeyecek anlamına gelmez :)

• ben çıkarım için iman etmem. bana bilimsel olarak allahı ispat edemezsin senin diyeceğin şey koskoca evrenin tesadüf oalrak oluşması imkansız gibi klasik ibarelerden ibaret şeyler. bilim ile dini karıştırıcaksan ya bilimi çok iyi biliceksin ya da bilim insanlarına saygı duyucaksın. bu dediğinGERÇEK OLSAYDI bilim insanları inançlı olurdu eğer insanalrın zamanında açıklayamadığı şeyler neticesinde dinleri ve tanrıları yaratması gerçek olmasaydı yani dinler ve tanrılar gerçek olsaydı o zaman tüm bilim insanları inançlı olurdu. tanrı eğer varsa ben tanrıyı aldatmıyorum başka bir tanrıya inanmıyorum çünkü. ama sana göre allah gerçek islam gerçek museviye göre tevrat gerçek hristiyana göre incil gerçek. birinizki doğruysa geriniz aldatıyorsunuz. eğer tanrı varsa ve böyle düşündüğüm için beni yakıcaksa ben cevapları bileyim yobaz olmayım yanmaya razıyım. sizin gibi korkudan menfaatten inanlar kişilerden değilim.

• Hamambocegini kaynat suda sonra suyu lavaboya dok hamambocegini cope at sesine iyi gelir

0|0
    0|0
  • ses sonradan güzelleşebilecek bir şey değil eğitim alarak sadece doğru şarkı söylemeyi öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Olmuyor guzelim bnde cok denedim

0|0
    0|0
  • harbi banada lazım nası oluyo
    senin sorudan faydalanabilirim demi

0|0
    0|0
  • Çiğ yumurta ye. Sesini düzgünleştirir.

0|0
    0|0
  • Kitap okuyarak ve sürekli tekerleme söe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çiğ yumurta iç (bıldırcın tavsiye) , MUZ da tavsiye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...