Sokagin sonundaki evi izleyipte bisey anlayan varmiki?

"sokagin sonundaki ev" bu filmi izledinizmi? hic bisey anlayamadim gibi bisey. anlayan varsa anlatsada huzurla uyusam :/ :DD

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Yav bırak Premierde vardı bir baktım muhabbetleri bile saçma direk kapattım tvyi

0|0
    0|0
    • bende premierde izledim biraz once flsjflsjljkj simdi 2 de tekrar basladi tekrar izliyorum anlamak umidiyle :DDD

• Yav de get :D bazen o 1 2 mevzusu iyi oluyo güzel film varsa 1de kaçırdıysan 2 de başlıyo falan ama öyle saçma iğrenç filmler için hiç güzel olmuyor ^^

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• neresi anlayamadın tam olarak, ben bir filmi 1.30-2 saat izleyip, sonra hiçbir şey anlamadım diyenleri anlamıyom.

0|0
    0|0
    • izledinmi? :D o kiz neyin nesiymis. yoksa hic oyle bir kiz olmamismi :D en son ryan miydi neydi kiz kardesinin oldugunu soyledi ya :DD

• izlemedim ama şimdi bu açıklamandan sonra birileri yazar diye düşünüyorum. ayrıca ağır spoiler olacak gibi.

• Çamsakızı kardeş:D Hayat Ağacı filmini izleyince ben de hiçbir şey anlamadım :D :d

• soldaki sol evimi demek istiyorsun

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • yok ilk defa senden duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu açlık oyunlarındaki kızın son filmini mi diyon?

orda çocuk dışında tüm aile bireylerinin öldüğünü sanıyolar ama küçük kız kardeş de yaşıyomuş. bir de asıl önemli noktayı şu an hatırlamıyorum. izleyeli çok oldu. asdfghjmkö

0|0
    0|0
    • inanilmaz anladim saol lskdlsjlkjk bende oyke saniyodum basta oyle anlatiliyo ama olay farkliymis meger :DDD iste o ayrintiyi soruyorum :/.:DD

• ailesini kız öldürüyo sanırım. abisi de onu koruyo.

Yükleniyor...