Enstrumana ilgisi olan ve çalabilen var mı?

Enstrumana ilgisi olan ve çalabilen var mı? varsa hangi enstruman?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Keman gitar biraz da piyano çalabiliyorum

0|1
    0|0
    • keman çalabilmyi ben de içok isterdim

En İyi Erkek Görüşü

• Bağlamaya ilgim büyük
    Son bir kaç aydırda ufaktan başladım...

0|1
    0|0
    • iç anadolulu musun

• Denizliliyim 😀 yeterli olurmu bu cevabım

• gayet yeterli bence özay gönlümün hemşerisi olmak bile bağlamayı sevmek için büyük bir sebep :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir çoğuna var. Bir ara Ney'e başladım ama devam ettiremedim. Bir süre sonra mızıkaya başlayacağım inşallaaah.

0|1
    0|0
    • ney kursuna ben de 2-3 kere gittim ama ses çıkarana kadar 10-5 saniye geçiyor tam düzgün ses çıkınca nefesim bitiyor :D

• Doğrudur :)

• hoşuma gitmiyor derken üflemek gitmiyor yoksa dinlemeyi severim mesela neyle yapılan makamlı müzikler güzel :)

• piyano cok severim ama calmayi bilmiyorum

0|1
    0|0
    • çok zor değil aslında piyano alabilecek imkanın varsa ve komşuları rahatsız etmeyecekse öğrenebilirsin

• Gitar

0|1
    0|0
  • Yok ama gitar çalabilmeyi çok isterdim.

0|1
    0|0
  • Hiç birini çalamıyorum ben ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• oo ekrem abi yinemi sen geçen yine izledik seni çok üzüldük başına gelenlere :D valla abi çok isterdim de yok ya :D

0|1
    0|0
    • üzüldünüz mü bence sardırıp sardırıp gülmüşünüzdür :D tavsiye ederim bir enstrumana başlamanı :D

• valla dıştan belki güldük ama içten içe çok üzüldük be abi hele o uçurumdan atılma sahnen :D eyvallah dostum umarım :D

• Gitara ilgim var daha parmak egzersizlerindeyim. Ben vokalistim. Gitarıda öğrendimi varya çok kral olcak:)

0|1
    0|0
    • bence de ii olur ama gitar çok yaygın kardeşim çoğu sanatçı çalıyor farklı bir enstruman olsa daha avantajlı olur senin için

• anladım o zaman haklısın ama başka enstruman da gerekli bence bir farkın olur daha çok dikkat çekersin

• Valla bateriyede ilgim var ama öncelik olarak gitar.

• elektro gitar çalıyorum

0|1
    0|0
  • Piyano gitar

0|1
    0|0
  • Piyano caliyorum amatorce.

0|1
    0|0
  • Keman gitar piano :)

0|1
    0|0