Bollywood film tavsiyesi isteyenler kimler?

Herkes hollywood tavsiye eder. Tür söyleyin ben o türde bollywood filmi tavsiye ediyim.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eski filmleri sevmem yeni olursa birde Jab Tak Hai Jaan, Dhoom3, 3 Idıot tarzında olursa alırım :) Evet Khan ailesi hayranlıgım var :)

1|0
    0|0
    • Adamsın.
      1 shahrukh
      2 aamir benim için de.
      Shahrukh filmleri; (Hepsi 2000ler sonrası)
      Veer zaara
      Om shanti om
      Devdas
      My name is khan
      Rab ne bana di jodi
      Kal ho naa ho
      Don
      Don 2
      Chak De India
      Aamir filmleri ; (200ler sonrası)
      Taare Zameen Par
      Rang de basanti
      PK
      Talaash
      Ghajini
      Fanaa
      Dil Chahta Hai

• Aynen. Sana çok teşekkür ederim. Devdası sen olmasan izlemezdim. :) Bugun ne izlesem? :D

• Ah rica ederim ben de çok mutlu oldum. Ne tarz izlemek istersin istiyosan bir shahrukh daha yapalım sana😄

En İyi Kız Görüşü

• Romantik dram. Ama en bilindikleri saymana gerek yok. Ayrıca Shahrukh Khan hayranıyım. Onun filmlerinden de yazmana gerek yok. Daha çok "Sanam Teri Kasam", "Ek Villian" ve "Veer Zaara" gibi romantik dram önerebilirsin. Ve "Humpty Sharma Ki Dulhania" ve "Khoobsurat" gibi romantik komedi önerisine de ihtiyacım var. Ve insanı bazı şeyleri düşünmeye iten tarz filmler varya hani "Ustad Hotel" veya "The Lunchbox" gibi, bu türde de lütfen bir film istiyorum.

1|0
    0|0
    • Yani toplamda üç türde film istiyorum. Bakalım ne önereceksin :)

• O bilinen bişey.😄😄Zaten juhi aamirin yanına daha çok yakışıyor. Ve de sawaariya, hum dil de chuke sanam, Guzaarish, andaz apna apna, josh, dil to pagal hai , mann... gibi filmleri de tavsiye ederim bunlara ek olarak. Çok güzel bir sohbetti teşekkür ederim 😊

• Evet. Ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...