Hiç kitap okumayı sevmeyen birine hangi romanı önerirsiniz?

Kitap okumuyorum uzun süredir ve sevmemeye başladım bir öneri verin lütfen? tarzı sıkmayan macerali bişey olsun ki kitap okuma isteği gelsin

0|0
21|16

En İyi Erkek Görüşü

• İnce Memed. .

0|0
    0|0
    • Cild cild okur artik

• Mesela ben sıkılmadan sonuna kadar okuyabilirim cunku kitap okumayi seviyorum zaten kiap okumayi sevmiyormus bahane ariyacaktir uzun olunca okumak istemez bence

• @damladerin3 aynen öyle kitap okumayı sevmem güzel... sen ondan keyif alabiliyorsan ne mutlu. . bazıları zaten sevmediğinden onada bir sebep bulmaları olabiliyor gerçekten.. artık trende vapurda elinde roman kitap okuyanları görmek nerdeyse imkansız. .

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Uçurtma Avcısı bu tanımdaki biri için harika bir seçim olur...

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes Serisini okumanı tavsiye ederim. Filmini veya dizisini izlemişsindir. ( İzledin Değilmi? :) ) Sürükleyici ve düşündürücü bir kitap serisi.

0|0
    0|0
  • Merak uyandırıcı bir roman olmalı

0|0
    0|0
  • intihar etmenin 5 yolu diye bir kitap var onu oku ama uygulama yapmadığın sürece pek yararlı olmuyor diyorlar.

0|0
    0|0
  • cin ali :D resimlerine bakar :D kitap okumayı sevmeyen birine hangi romanı tavsiye edersen et okumucak ki :D

0|0
    0|0
    • Sorun orda eskiden severdim şimdi sevmiyorum 😯

• niye :D önce onu bir araştır :D hangi tür hoşuna gidiyor önce kendini tanı

• Aşk tarzı hoşuma gitse de oda sıkmaya başladı macera seviyorum ben ya macera!

• Cinayet konulu kitaplar gayet ilgimi çekmişti. Özellikle Agatha Chritie'nin kitapları harika. Son sayfalarını yavaş okumuştum hemen bitmesin diye :D

0|0
    0|0
  • Evet önerin bekliyorum

0|0
    0|0
  • valla öyle bir kutsal kitap varki hem yaratılış hem cin hem melekler hem peygamberler hem uzay hem bilim ve 6000 binden fazla ayet geçiyor içinde kuran oku kuran

0|0
    0|0

• Zargana

1|0
    0|0
  • sana peyami safanın dokuzuncu hariciye koğuşunu öneririm macera içermez ama kitaplara aşık olacağınızı temin ederim hanımefendi :)

0|0
    0|0
  • kürk mantollu madonna
    kitaba aşık olur

0|0
    0|0
    • Cok sıkıcı ama guzel

• Bende oyle dusunuyorum

• @damladerin3 bir potada eridi düşüncelerimiz hamd olsun :)

• Millennium serisi olabilir

0|0
    0|0
  • marlo morgan - bir çift yürek
    bu kitabı okuduktan sonra kitap okumaya başladım ve düzenli okuyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Kürk mantolu madonna, bir değişik sürükleyici :)
    Ayrıca macera istersen Dan Brown kitapları da olabilir :)

0|0
    0|0
  • Labirent serisi

0|0
    0|0
  • New York Times bestseller lardan seçim yapabilirsin akıcı oluyorlar genelde. Uçurtma Avcısı, Senden önce ben de aklıma gelen diğer kitaplardan.

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes serisi
    Cingoz recai serisi

0|0
    0|0
  • Bestseller serilerden seç birini. Akıcılar.

0|0
    0|0
  • Söylemeyeceğine söz ver.. Okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • mit seviyorum ben istiyorsan Rick Riordan'ın herhangi bir serisine başla. Snickers reklamı gibi başlarsan duramazsın

0|0
    0|0
  • kızıl nehirler ya da siyah kan :D Garanti :)

0|0
    0|0
  • Gorucu usulu ask cok guzel hem surukleyici ve muhtesem kahraman tazeoglunun kitaplari super bukre de cok guzel yarali muthis istersen okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Canan Tan - Piraye'yi okumuşsundur? :)

0|0
    0|0
  • Kayıp gül..

0|0
    0|0
  • Kitap okumayan birisine kitap öneremem.

0|0
    0|0
  • Sefiller

0|0
    0|0
  • Son kamelya sarah jio nun

0|0
    0|0
  • Senden önce ben ilk 50 sayfadan sonra elinden birakman zor ben bir gecede bitirdim

0|0
    0|0
  • Kuzuların Sessizliğini öneririm seri
    Onun dışında Fight Club
    Deliliğe Övgü

0|0
    0|0
  • huzur sokağı pişman olmassın emin ol

0|0
    0|0
  • Serenad

0|0