Arkadaslar korku filmi istiyorum

o canm arkadaslarim oyle bir film soyleyinki iliklerime kadar korkayim sabaha kadar uyku tutmasin zevkinize guveniyprum

0|1
625

En İyi Erkek Görüşü

• Koğuş adlı filmi izle. Başrol bayanlar da : )))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Sinister 2012 bu filmi pür dikkat izle sonra burada güncelleme yap. Ben izledim şahsen çok korktum psikolojimi etkiledi diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Koleksiyoncu 1-2 korkma filan bilmem ama filmden sıkılmazsın :)

0|0
    0|0
  • artık pek öyle film kalmadı ama, descent 1 ve 2 iyidir. sinister, woman in black, dawn of the dead de idare eder..

0|0
    1|0
  • korku fılmınde turklerı tercıh et daha ıyı ve gercekcı olaylardan oluyo daha korkunc dabbe 1 dabbe 2 serı yapabılırısın musallat ozellıkle 1 ızlemedım ama uc harflıler falan mını tur yap korku turk fılmlerı dıye sonucu banada bıldır ama benıde sardı bu fıkır :D

0|0
    0|0
  • sessiz tepe .

1|0
    0|0
  • kara büyü

1|0
    0|0
  • dehşet treni süper gorku filmi tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • kanal d de var izle hemen +13

1|0
    0|0
  • korku filmlerini hep klişe ve saçma bulurum. çok bug olur genelde. ama izlediğim kaliteli yapımlardan biri exorcist ki bunu küçükken izlemiştim altıma sı*tım izlerken, diğeri de ölüm sessizliği. Ölüm Sessizliğini tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • izlemişsindir ama musallat'ı izle derim

0|0
    1|0
  • korku filmi nedir ya

ya cinayet.. ki her zaman bir grup genç olur katil tek tek öldürür hep aynı terane

ya da birinin içine şeytan girer bir rahip gelir çıkarır falan..hep aynı ıvır zıvır

0|0
    0|0
  • aynaya bak

0|0
    0|0

• drag me to hell

korku kapanı 2 veya 4 sonrada 5

teksas katliamı

soldaki son ev

içerde

musallat 1 veya2

bir cin vakası güzel ama int de bulaman

dabbe 2

semum

0|0
    0|0
    • Yahu hacı senin saydıkların çok mu korkunç ? Korku filmleri arasında iyi yine hani altına yaptıran film yok sonuçta.

• Ask ya da cinsellik katogorisinden uc bes soru oku korku hucrelerin tavan yapsin.

0|0
    0|0
  • mezarına tükürücem diye bir film var bayanları özellikle çok korkutucak cinsten...:)

0|0
    0|0
  • Tepenin gözleri 2

0|0
    0|0
  • büyü filmi güzeldi

0|0
    0|0
  • waz fiye bir film var onu tafsiye ederim bir de koleksiyoncu 1 ve 2 var

0|0
    0|0
  • Paranormal activity

0|0
    0|0
  • Destere izle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• ben kanlı sahnelerden pek hoşlanmıyorum korkudan ziyade tiksinti veriyor daha çok gerilim içerikli filmler güzel geliyor belki izlemişsindir sana iki film önereceğim 1. gen filmi, 2. koku(parfüme) filmi umarım beğenirsin...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • emin misin :/

0|0
    0|0
  • Benim için hiçbir korku filmi bittikten sonra etki bırakmıyor begendigim var

Karanlık sırlar Kore Cinnet Kore Resimdeki Hayalet Amerikan Mirrors Amerikan

0|0
    0|0
  • '' Mama'' İzle.

0|0
    0|0
  • Lanetli ev 2 var

0|0
    1|0
Yükleniyor...