Lavabo mu, #Tuvalet mi?

#Lavabo: Üzerinde Sıcak-Soğuk Su Muslukları Bulunan Porselen, Emaye, Saç ve Camdan Yapılmış, El, Yüz, Bulaşık Yıkamaya Yarayan, Sağında Ya da Solunda Sabunluk ve Havluluk Aparatı Bulunan Bir Eşyadır.

#Tuvalet (Hela): Günümüzde Alaturka ve Alafranga Olarak 2 Ayrı Kategori ve Şekilde Hizmet Veren, Ağzına S*çılan Ya da İşenilen Yerdir.

İş Bitimini Müteakip Umumi - Ya da Özel Ayırmaksızın Temizlenerek Çıkılması Gereken Yerlerdir.

Bazı Or*sbu Çocukları Temizlemeden Çıkarlar.

ALLAH (C. C.) Onların Belasını Versin!

İnsanın Kendi Tuvaleti Gibisi Yoktur!

Şöyle ki; Kendimden Örnek Vereyim Birkaç Defa Umumi Tuvaletlerde Çok Kötü Sıkıştığım Halde Sıra Beklerken; Ucuna Kadar Geldiği Halde 1001 Dua İle Geri Çekip S*ktir Olup Kaçmışlığım Vardır.

Tuvalete Giren Çıkan İnsan Değilde Yamyamlar Giriyor Sanki Yanmış Yılan mı Yiyorlar Ne Yiyorlar Belli Değil.

Genel Olarak İşyerleri, Mekanlar ve Misafirliklerde; Lavabo Nerede? Lavabonuzu Kullanabilir miyim? Wece (WC) Nerede Acaba Kullanabilir miyim? Genel Olarak Kibar ve Kibar Olmaya Çalışan Kimseler İhtiyaçlarını Karşılayacakları Tuvaletleri Bu Vs. Şekillerde Sorarlar.

Ellerinizi Mutfakta Yıkayabilirsiniz? Diye Cevap Aldıklarında Yüzünüze Bön Bön Bakabilirler.

Ulan Gidip Sanki; Şarıl Şarıl İşeyeceğini Ya da Bum Bum S*çağını Ya da Zart-Zurt-Güm-Bom-Fıssshh (En Kötüsü) Diye Osuracağını Bilmiyor muyuz?

Lavaboya mı? Yapacak Diye İnsanı Endişelendirebilir..

Çoğu Elit Olmak Üzere Birçok Mekanlarda Lavabo Tabelası Görünmekte İnsan Düşünüyor Acaba Sıkışsam Nereye Yapacağım..

Bu Yüzden Siparişlerini Azaltan Hatta Ben Bir Şey Almayacağım Diyenlerde Vardır..

#Neticede; Ben Tuvalete Gidiyorum Bir Şey İstiyor musunuz? Der Gider Gelirim.

#SerKan1923

@asenakrgz @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

• Lavabo
    48% (12)20% (2)40% (14)Oy Ver
  • Tuvalet
    44% (11)20% (2)37% (13)Oy Ver
  • WC
    4% (1)50% (5)17% (6)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    4% (1)10% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Lavabo El, yüz ve bulaçık yıkanan yerdir.. Tuvalet ise insanın kendine bakım yaptığı yerdir.. Onun için eskiler yüz numara veya ayakyolu demişlerdir.. Tam Türkçesi boşaltım odası olmalı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lavaboyu kullanırım... kibarım

0|1
    0|0
  • 😊 Kullanım yerlerine göre farklılık gösterdiği icin absurt geliyor bana "lavabo " terimi. Ne diyelim 😃 tuvalet demek kaba geliyorsa demek.

0|1
    0|0
  • Tuvalet diyorum

0|1
    0|0
  • Çoğunlukla tuvalet ama bazen lavabo diyorum ağız alışkanlığı.

0|1
    0|0
  • Tuvalet

0|1
    0|0
  • Lavabo kelimesini söylerken dilim sürçüyor ya 😂 Tuvalet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lavabo derim genelde

0|1
    0|0
  • Aslında yerine göre değişir bunu söylemek. Doğrusu tuvalet ama yemekte falan veya başka ortamlarda genelde lavabo diyorlar. O tuvaleti temizlemeden çıkanlara gerçekten uyuz oluyorum.

0|1
    0|0
  • Wc ye gidip geliyorum
    Serkan abimin sorunsuna yazdım yorum
    Bu sitede bize yanlış yapana her türlü korum
    Sizin en fazla kaçabilcegeniz yer çorum

0|1
    0|0
  • bir elimi yıkayıp geleyim desem

0|1
    0|0
  • Wc :D