Bruce Lee ve oğlu Brandon Lee'ye sizce ne olmuştur?

Bruce Lee ve oğlu Brandon Lee'ye sizce ne olmuştur?

Bruce Lee 32 yaşında ani ölümüyle bütün dünyayı şok etmişti, ölümü üzerindeki sır perdesi hala kalkmamıştır. Otopsi raporunda bile ''ölüm sebebi bilinmiyor'' yazıyor.
20 yıl sonra ise oğlu Brandon Lee başrolünü oynadığı ''The Crow'' filminin setinde boş ve sahte olması gerekn tabancanın gerçek ve dolu olması sebebiyle kamerelar önünde vurularak ölmüştür. Öldüğünde henüz 28 yaşındaydı, babası kadar bile yaşayamadı. Bu olayın oluş şekli sebebiyle bu ölümde hala gizemin korumaktadır.
2 mükemmel insan ve 2 trajedik son.. Peki siz bu ölüm sebepleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ecelleriyle öldüler..
    13% (8)31% (17)22% (25)Oy Ver
  • Öldürüldüler...
    87% (53)69% (37)78% (90)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel..
Belki çoğu kimse bilmeyebilir Bruce Lee aynı zamanda bir filozoftu. Washington üniversitesinin felsefe bölümünden lisans almıştır.

1|2
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Brandon babasının ölümü ile araştırmalar yapıyordu bence kim bilir gerçeğe de ulaşmıştı belkide Bruce Lee öldüren kişiler Brandon 'ı öldüren kişilerin aynı kişiler olduğunu düşünüyorum .

2|3
    0|0
    • Harika bir yorumdu tebrik ederim... ben her ikisini de en ince detayına kadar araştırdım tüm ibreler aynen dediğin yönde..

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman Bruce Amerika da okullarını yaygınlaştırıp box sporunun ününe gölge düşürdü o zaman bir sürü düşman edindi. Hatta insanlar bruce dan ders alabilmek için profesyonel oldukları box sporunu falan bırakıp bu adamın peşine düştüler. Bruce kendi sporunun en iyisi olduğunu kanıtlamak için diğer kung fu ustalarına sürekli meydan okuyordu. Ve yeniyordu. Vaziyet öyle bir hal almıştı ki kung fu dısında ki branşların hocalarının meydan okumasını bile kabulleniyordu. Ve bir söylenti tam 24 salonunu kapatan ve mafyayla iyi ilişkileri bulunan yao hocanın öğrencileri karşısında tam 3 kez yenilip küçük düşmesi ve spor salonlarından bazılarını kapatmak zorunda kalması bruce nin sonunu getirdi. Brandon ise babasının ölümünü ve katilini araştırdığını zaten gizlemiyordu. Artık kazamı değil mi bilinmez diye kafalara yerleştirmişler ama sinema sektöründe çalışmış herkez bu durumun yaşanma olasılığının neredeyse 0 olduğunu bilir. Ben yine de öldürüldüğünü düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • harika yorumun için teşekkür ederim.. Bruce Lee'nin nasıl ve kimler tarafından öldürüldüğü hala gizemini korumakta fakat oğlu Brandon Lee'nin bu olayın üzerine gittiği ve artık bulmaya çok yaklaştığı için öldürüldüğü neredeyse kesin gibi...

Kızlar Ne Diyor 10

• Öldürüldüler..
    Bruce Lee birinin kuyruğuna basmış belli ki. Otopsi raporunda illa ki bir sonucun olması gerekirdi. Sonucun çıkmadığına göre katilin oraya bile eli yetişen biri olduğunu düşünüyorum.
    Brandon Lee ise babasının ölümü hakkında araştırmalar yapıyordu. Gerçeğe yaklaştığı için Bruce Lee'yi öldüren kişiler tarafından öldürüldü.

1|1
    0|0
  • Bence oldurulmus olabilirler.

0|1
    0|0
  • Öldürüldüler

0|1
    0|0
  • B dedim

0|1
    0|0
  • Öldürülmüşlerdir ne olacak.

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum..

• Pek film izlemem ama izlediğimde bakacağım. ^^

• :) seveceğine eminim..

• Bilmiyorum ama ilginç ikisinide ölümü. dedikleri gibi bir lanette olabilir. ikiside çok yakışıklı keşke ölmeselerdi :(

0|1
    0|0
  • Öldürüldüklerini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Öldürüldüler bence

0|1
    0|0
  • tv de bir yarışmada sorulmuştu öldürüldü doğru cevaptı

0|1
    0|0
  • Oldurulduyse Neden oldurulduler acaba bir fikrin var mı?

0|1
    0|0
    • İşte aslında bunu tam olarak kimse bilmiyor sadece en kuvvetli ihtimaller üzerinde duruluyor. her ikisinin de öldürülmüş olma ihtimalleri çok yüksektir.. Şöyleki Bruce Lee son zamanlarda sürekli tehdit bildirileri alıyordu. Bu tehditler sebebiyle kendisi evde yokken ailesini koruması için 2 tane koruma bile tutmuştu,8 yaşındaki oğlu Brandon Lee okula gidip gelirken bile korumanın biri onunla geziyordu. Diğer koruma ise karısı Linda Lee ve 4 yaşındaki kızı Shannon Lee'yi korumak için sürekli evin etrafında bekliyordu..

• ünlüler uyusturucu isine falan gereginden fazla giriyorlar.

• Yok o tamamen sporla haşır neşirdi bu yönde bir eğilimi olması neredeyse imkansız..

Erkekler Ne Diyor 9

• Öldürüldüklerine inanıyorum; ne sebeple acaba tabiki tartışılır. Bugünün hala hayatta olan üst düzey oyuncular var, onunla dertleri neydi acaba? Oğlunun ölmesi de şaşırtıcı değil; babasının hakkında olan araştırmaları vardı, artık ucu kimlere geldiyse demekki problem yaşamamak için ortadan kaldırmışlar. Bunu yapanlar da eminim sıradan insanlar değildir; ölüm şekillerine ve de hiçbir şekilde kanıt-ipucu-sonuç olmamasına bakılırsa.

0|1
    0|0
    • Güzel yorumdu teşekkür ederim.. zaten çoğu insan da aynı şekilde düşünüyor yani Brandon Lee babasının ölümüyle ilgili araştırmalar yapıyordu va sona doğru yaklaşmaktaydı bunun ortaya çıkmasını istemeyenler bu tuzağı hazırladılar.. Yoksa film setinde kazayla gerçek tabancayla vurulmuş olma düşüncesi çok amatörce..

• Onun bilime, spora kattıklarınızı; insanlık hakkındaki fikirlerini duysa afedersiniz at gözlüğü takanlar, eminim şaşıracaktır :) Çok yönlüydü, detaylı araştırmalarım da oldu onunla alakadar; birkaç belgesel niteliğinde yapım da izledim. Keşkeler bitmiyor ama en büyük keşkem insanların malesef hayata bakış açılarına dair.

• Aynen öyle kardeşim..

• Bence ecelleriyle ölme ihtimallerini bu kadar teğet geçmemek gerek. Bruce Lee çok fazla spor yapıyordu belki bu yüzden o rahatsızlığı geçirdi ve öldü. Oğlu belki de intihar etti ya da kaza kurşununa gitti. Belkide ölmediler.. Bilinmezlik kötü ama tartışılmaz gerçek Bruce Lee düşünceleriyle yaptıklarıyla hep özel ve efsane olarak kalacak.

0|1
    0|0
    • Bruce Lee çok sağlıklı biriydi ani ölümü senin bu tezini çürütüyor. Brandon Lee ise evliliğine 1 hafta kala oldu bu olay intihar etme olasılığı sıfır...

• Bu dünyada kimse onun kadar hızlı bir şekilde efsane olup onun kadar bunu asırlarca sürdüremeyecek. Aslına bakarsan o ölmedi hep yaşıyor. Her gün yüzlerce insan ondan bahsediyor bu şekilde hatırlanacak bu dünyada başka birini tanımıyorum, tanıyacağımı da sanmıyorum.

• Evet bende katılıyorum düşüncelerine..

• Bruce Lee belkide bizim bilmediğimiz yönde insan vücudunu tanımlayacak bilgilere sahipti. Ki kanıtlarıda var zaten. Büyük ihtimal oğluda biliyordu. Onuda harcadılar

0|1
    0|0
  • öldürülmüştür

0|1
    0|0
  • Öldürüldüler...

0|1
    0|0
  • Öldürüldüler

0|1
    0|0
  • öldürüldükleri belli zaten

0|1
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla bruce lee solcuydu. amerikada azınlık hakları siyahi ırkçılığa karşı sözleriylede eleştirilmişti. Sonu malum

0|0
    0|0
    • Ben ırkçılıkla ilgili bir röportajını veya haberini hiç duymadım...

• öyle değil işte. Asyaya film çevirmeye gitmiyor mu gidiyor. Orda baya populer burice lee. Avrupalı beyaz oyuncu rakipleri tutulmayınca bunu hazmedememiş olabilirler

• Garanti öldürülmüşler panpa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...