Çektigim fotoğrafları kime gönderebilirim?

Fotoğraf çekiyorum bunları kime gönderebilirim fotoğrafla uğraşan meslek haline getiren birikerine göndermem denemem gerek şansımı bileniniz var mı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• internetten serbest doğa fotorafları ama pro mu resimler? makine iyimi manzarası renk yoğunluğu olayı saati güneşlimi batarken mi yağmurlumu? açısı nasıl bakarken ne hisssettiriyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• bende çekiyorum canon 7d makinam var birinin seni keşfetmesini bekliyosan bu çok zor ben 4 yıl çektim parada kazandım bu işten ben model fotorafları çekşiyorum şansın varsa bir ajansta falan çalışırsn buda nasıl olur bilmiyorum ama zor. en mantıklısı iş ilanlarına bak bu alanda bir işe gir

0|0
    0|0
  • Bana gönderebilirsiniz hanımefendi ajans müdürüyüm beğenirsek sizi çağırırız modelliğe :D Adınız soyadınızla birlikte 10 Adet fotoğraflarınızı istiyoruz 5 tane çıplak 5 tane bikinili

0|0
    0|0
  • Yarışmalar oluyor. google dan arat yarışmalara gonderirsin belki ödül falanda kazanırsınız. diger turlu fotografini kullanırlar telif odemezler

0|0
    0|0
  • Nereden göreceğiz fotoğraflarını?

0|0
    0|0
  • Fotoğraf dergileri ya da yarışmaları oluyor takip edin onlara yollayın bence

0|0
    0|0
    • Nerden bulabilirim o yarışmalaeı

• yerel olarak netfotograf die bir site var ona üye olup paylaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • bekliyorum çabuk gönder.

0|0
    0|0
  • Nasıl fotoğraflar mesela doğa mı

0|0
    0|0
    • Evet çogu doga hayvan resimleri gibi

• ne anlamda deniceksin_?

0|0
    0|0
  • nasıl yani anlamadım

0|0
    0|0
    • Yani fotoğrafçılık alanında kendimi geliştirmek için çekmiş oldugum doga fotoğrafları vs. Onları bie fotografçıya göndermek o da begenirse belkid bu alanda geliştirebilirim kendimi. iş kapısı falan çıkar diye düşünüyorum

• yok canım doğa fotoğrafçılığında iş mi var ki. öyle bir meslek kolu yok yani. fotoğrafçılıktan para kazanmak istiyorsan ya düğün vs, ya magazin yahut da national geographic gibi büyük firmalarda çalışman lazım. senin fotoğraflarına bakıp da sana iş yaratabilecek biri de yok yani.

• Bana gönder

0|0
    0|0
  • Mailden yazabilirsin bana, bu sektördeyim

0|0
    0|0
  • Yanlış sularda yüzüyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...