TÜRK KORKU FİLMLERİMİZ ŞU ANDA DÜNYADA 1 NUMARAYMIŞ BU BÜYÜK Bİ BAŞARI DEĞİLMİ SİZCE?

Hatta siccin 2 filmini izleyen bir hollowod yönetmeni bu çılgınlık diye tweet atmış siz ne düşünüyosunuz

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Hangi korku filmi o bırakın bu işleri adamlar dalga geçiyordur en fazla

0|1
    0|0
    • Rusyada filmlerimizi izleyen bazı insanlar ruhsal tedavi alıyomuş ama odamı dalga

• Neden sohbet kötü bişeymi

• Tuğçe kazazın oynadığı uyuşturucu üzerine bir film var tavsiye ederim

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu hasan karacadağ piyasaya çıktığından beri söylüyorum.
    sonunda dediğim oldu. bu başarı hasan karacadağ'ındır başka kimsenn değil.

0|1
    0|0
    • Çok doru hatta dabbe serisinin haklarını satın almak bile istemişler

• isterler tabi.
      Magi sağolsun.

• Ama hala bizim insanım gavurların yaptıklarını tutuyo anlam veremiyorum elle tutulur bir filmleri bile yokken

Kızlar Ne Diyor 3

• sondan 1 galiba... ben şahsen dabbe siccin vs izlerken kahkahalar atan insanım.

0|0
    0|0
  • bizimkiler olabilme ihtimali olan şeyler olduğu için, herkesin ödü gtünde atıyo izlerken :D

0|0
    0|0
  • Siccin 2 yi sinemada izlemiştim korkudan ölmüştüm 😳

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başarı tabii ki.
    Türk korku filmlerine komik diyenler yabancı korku filmlerinden korkmuyordur herhalde.
    Her şeyde olduğu gibi bu konuda da kendimizi küçük düşürüyoruz.

0|1
    0|0
    • Aynen çok doru magi filmi şu an amerakida en çok fragmanı izlenen korku filmi olmuş ve bu hasan karacadağın yani sonuçta

• Peki bizim insanımız neden bu başarıyı kabullenmiyo yabancılar yapsa göklere çıkartırlardı kuyudan çıkan kızda olduğu gibi halkada halka herkezin ağzındaydı hatırlarsın

• Aynen öyle. Yabancı korku filmleri korkunç değil bir kere. Ciddi anlamda değil yani. Sadece gerilim var.
      Türkiye'de çekilen korku filmlerine din teması da işleniyor ki zaten din sayesinde korku veriliyor.
      Başarılı bir şey yaparsak hep küçük gördüğümüz için dünya çapında yayılamıyor yaptıklarımız. Daha yaptığımız şeye biz inanmıyorsa başkası nasıl inansın.

• 1 numara olması pek bir şey ifade etmiyor. çünkü korku filmi diye bir film çekilmedi henüz.
    dikkat edin korku filmi kisvesi taşıyan filmler izleyicinin yüksek ve ani seslerle irkilmesini saglamaya odaklı. bunu şaka videolarında da yapıyorlar. o kadar para harcamaya gerek yok. yiyorsa sağır bir adamı korkutunda görelim.

0|0
    0|0
    • Bence yabancılar bile artık kabullenmişken biz neyi tartışıyoruz artık başarımızı takdir edelim

• drama konusunda bence iyiyiz. korku komedi fısss bizde.

• Tebrik etmek gerek demekki çalışınca güzel işler çıkıyor

0|1
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0
  • Ben gülerek izliyorum Lan 😂 Ne korkusu

0|0
    0|0
  • Paranormal activity serisini çıkaran adamlar varken..

0|0
    0|0
  • adamların normal hayatı inli cinli hiçmi discovery channel izlemeden onlar siccine sadece güler...

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...