Sizce bu tabloyu yapmak için ruha mı, deliliğe mi ihtiyacınız vardır?

Sizce bu tabloyu yapmak için ruha mı, deliliğe mi ihtiyacınız vardır?
Ne zaman sürrealist bir tablo açsam, kendimi delirme noktasına getiriyorum. Düşünün ki, resim çizmeye karar vermiş bir insan, karar verdiği için beyin gerçekçi çizmek zorunda. peki hangi zihin ürünü ve karar vermemişlik-karardan yoksunluk düşüncesi sizi gerçeğin üstüne çıkarabilir?

size birisi dese ki " bana öyle bir tablo çiz ki, bir insanın hem önünü hem arkasını hem de yanını aynı anda görebileyim." dese bu tabloyu nasıl çizebilirsiniz?

1|2
11|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hangi akılla çiziyorlar bunları bende merak ediyorum saçma sapan bir şeyler çiziyorlar sonra da o çizdiği şey hakkında saçma sapan yorum yapıyorlar beyinsizlik bu şu çizilen tablo ne anlatabilir ki ama çizene baksan her şeyi anlatır tabi kendi uydurması olunca bir şeylerin anlatması normal

0|0
    0|0
    • sanatçı senin göremediğin şeyleri çizdiği için sanatçı oluyor. bilim adamı da senin görebileceğin şekilde çizdiği için. aklım o kadar karıştı ilgilenirken.

• Bana hic mantikli gelmiyor

Kızlar Ne Diyor 10

• Sanatçılarin cogu manik depresif olurmus beslendikleri yer meselesi.

0|0
    0|0
  • ruha önce kendim o duyguyu hissetmeliyim ki herşeyi yok sayıp kendi iç dünyamdakileri kaygısızca tuvale yansıtabileyim belki birazda delilik

0|0
    0|0
    • ne garip ki iq su e yuksek kisilerden biri de leonardo iken ayni zamanda deli olmak zorunda

• İkisine birden ihtiyaç var sanki :) :)

0|0
    0|0
  • İlham gelince karar verilecek hatta ilhamla hareket edilebilecek birşey bu.

0|0
    0|0
  • Ruha😃

0|0
    0|0
  • Bu tabloyu yapmak için hayal gücüne ihtiyaç var. Ne var ki hayal gücü fazla olan insanlar , hayal gücünden yoksun olanlar tarafından deli olarak algılanıyorlar. Garip ama gerçek.

0|0
    0|0
  • İstesem yapamam:)

0|0
    0|0
  • ikisi de birbirine yakın bence. iyi bir ruh aynı zamanda biraz deli

0|0
    0|0
  • Hiç biri

0|0
    0|0
  • aptal olmak kafi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• "Beyin gerçekçi çizmek zorunda" beyin hiçbirşeyi yapmak zorunda değil. Sen ne dersen o olur. Ruh ise boş bir kabuktur. Kullanmasını bilmeyen tapar, bilenler ise kullanıp atar.

Delilik zihnin nirvanasıdır ve ancak düşünerek ulaşılır. Sıradan insanlar anlayamaz bunları, yanlış soru! Bir portakal kabuğu misali soymalısın insanı ki tablonun bütününe bakabilesin.

Gerçeğin üstü yoktur herşey aşağıda saklı. Eğilip bakman gerekiyor

0|0
    0|0
    • insan zihni her zaman daha gelismis daha yetenekliyi aramaya odaklidir. kişisel gorusun bilimsel olamiyor. uzaylilari ele alalim. bizden daha gelismis daha medenî. bizde hayvanlara gore uzayli degil miyiz? peki ya zihinde olusan varlikustuler? bunlari gormemis vor beyin nasil olurda varligindan haberdar olur? hayaller? bunlara da gercek diyebilir miyiz dusunduk diye? bazen mantikli konusmak mantikli degildir. felsefe ve bilim ayri dallardir ve bilincalti felsefeyi aciklayamaz.

• anliyorum.

• Kesinlikle zeka işi, o parçaları oraya o kadar mükemmel şekilde yerleştirmek delilik olamaz. Soru biraz darwinizm gibi geldi. Tanrı herşeyi belli bir kuralına göre yaratmasına rağmen aklı ermeyen insan oğlunu rastlantı demesi gibi. Umarım alakayı kurabilirain.

0|0
    0|0
  • siteye fazla zekice kaçmış bu soru yav. ayrılanlar edenler, tipim nasıl diyenleri bir şekilde geçiştiriyorum da buna cevap bulamadım.

0|0
    0|0
    • ben internete girebilecek zekada olanların anlayacağına inanıyorum. sadece biraz düşünmek gerekiyor :))

• bu tabloyu yapmak için bol bol boş zamana ihtiyaç var. adamın canı sıkılmış. resim yapmayı da bilmiyor. ortaya bu sonuç çıkmış :)

0|0
    0|0
  • Kagittan adamlar gibi birbirine bağlı
    4.bp.blogspot.com/.../lego+paper+cuts+3.jpg

0|0
    0|0
  • Benim NÜ çizimlerim dehşet verici

0|0
    0|0
  • ucuz boyalara, fırçalara ve tuvale ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • Ressam burada insan psikolojisindeki dalgalanmaların içsel olumlamalarının beyindeki yaptığı duygu patlamalarının dışa vurumsal haldeki portlerinin tuvale yansımasını göstermiş bize o derece etkili yani

Ya abi bırakın bu resimler tamamen saçmalık ayar olurum böyle karalayan salak saçma çizen ressamlara, ben bir bob ross bilirim gerisi yalan

0|0
    0|0
    • bob ros ressam olabilir fakat asla bir akım sahibi olamaz. dusunerek ya da istemli diyelim cizilmis resim bir etki yapmaz. bak bu ds ogrencilerin uzerinde düşünmesi yasak olan tablo

www.google.com.tr/search

• sokratesin olumu tablosuna bakin lutfen. sonra da bir arastirin demek istedigimi anlayacaksiniz. bende baslarda boyle dusunuyordum ^^

• Tamam madem öyle bakalım birşeyler anlayabilecekmiyim 😀

• Sürrealizm var alırız bir dal.

0|0
    0|0
  • Bir Şişe abshent yeterli olur

0|0
    0|0
  • güzelmiş ben bukonuda bir şey diyemem kaptan sen devam et ama inanarak :)

0|0
    0|0
  • bu ne mk çöp mü

0|0
    0|0
  • sen yapınca salak birşey çizemiş denilip elin adamı çizinde binlerce anlamı manası olan saçma bir resim

sakın sanattan anlamıyor demeyin bu sanat ise bende çubuti başbakanıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...