Bollywood desem aklınıza ne gelir?

Arkadaşlar sevmeyebilirsiniz tabi ki doğal bir şey. Ama hakaret etmeseniz üzülüyorum ben...

0|0
2346

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 45

• Kaju

1|0
    0|0
  • Aishwarya rai

1|0
    0|0
  • Amir khan, shahruk khan vee anusska sharma he birde katrina
    Filmlerden:iki idoit, jab tak he jan, my name is khan, Domm aşk treni vay be bakmadan yazı verdim :)

1|0
    0|0
  • Traktörle uçan adam

0|1
    0|0
  • Holywoodun cakmasi gibi geliyor (ne oldugunu biliyorum) pek sevemedim ben filmleri japon sinemasi bile daha cok ilgimi cekiyor diyebilirim
    https://youtu.be/Rad08yasN58

0|0
    0|0
  • Üç idiot.

0|1
    0|0
  • sevmiyorum pek ama birkaç hint tarihi filmini izlemişligim var

0|0
    0|0
  • My name is khan geliyo aklıma

1|0
    0|0
  • shah rykh kahn, aamir khan, raj kapoor, shradha kapoor, kajol devgan vede rab ne bana di jodi :D

1|0
    0|0
  • Raj kapoor avaravu ☺

1|0
    0|0
  • Hiç bişey

0|1
    0|0
  • aamir khan

0|0
    0|0
  • Hintlilerin çakma hollywoodu mu. Hint dizilerini izlemem. Bize daha yaratıcı daha gelişmiş şeyler vaad eden yapımlar lazım. Ancak düşük seviyeli acındırma veya aşk entrika ile alakalı şeyler çekerler.

0|0
    0|0
    • Hint filmlerinde entrika olmaz sistem eleştirisi olur sen çok yanlış gelmişsin.

• Entrika neyi olmuyor dizileri diyorum ayrıca bana alt kültür sahibi bir şeyi savunma burada.

• Bizim evde kanal 7 de sürekli izliyorlar ayar oluyorum zaten. Sabah kuşileri puşileri görüyorum rüyamda resmen.

• Amir Khan mı neydi sanırım o

0|0
    0|0
  • Hindistan filimleri

Helikopterdeki adama tekme atan adam =)

0|0
    0|0
  • Collywood olmasin

0|0
    0|0
  • Aamir Khan

0|0
    0|0
  • Aamir khan

0|0
    0|0
  • film ortasında saçma sapan danslar drama

0|0
    0|0
  • Hint filmi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...