Shahrukh Khan desem kimler tanır?

Bilir misiniz Shahrukh Khan kimdir tanır mısınız? Bir fikriniz var mı?

1|1
15|22

En İyi Kız Görüşü

• Tanıyorum tabiki. 3 khans'lardan en karizmatik olanı bence. Adamın oyunculuğuna diyecek yok 😊 bu arada nasıl en zengin? 😱

1|0
    0|0
    • Yani 800 milyon dolarla en zengini. Geçen yıl forbes açıkladı. Hepsi hollywood yıldızıydı listenin birincisi yani shahrukh dışında.

• Ooo yeni öğreniyorum. Zaten bu hintliler ya çok zengin oluyor ya çok fakir 😂

• Ama bu adamınki tam bir başarı hikayesi. Annesi babası çocukken ölmüş. Sokaklarda yatmış. Hatta ilk filminde yan roldeymiş. Ne olmak istiyorsun ileride demişler. Michael Jackson gibi büyük bir dünya starı olmak istiyorum demiş. Herkes dalga geçmiş. Tam 30 yıl sonra dünyanın en önemli dergisi BBC tarafından yaşayan en büyük star ilan edilmiş.

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben tabiki ☺☺

1|0
    0|0
  • Tanınmaz mı? Dişiyle, tırnağıyla Hindistan sinemasında büyük yer edinmiş bir şahsiyet.

1|0
    0|0
  • Kim tanimazki!

1|0
    0|0
  • Hint flimlerinde oynar. Benim adım khan da oynadı

1|0
    0|0
  • Biliyorum

1|0
    0|0
  • Bollywood oyuncusu👍

1|0
    0|0
  • Ben bolywood devdas

1|0
    0|0
  • King khan <3 adını görünce heyecanlanıyorum be :D

1|0
    0|0
  • Herifin resmini görünce tanıdım ismi çok acayip.

0|0
    0|0
  • Amir khanın kuzeni falan mı

0|0
    0|0
    • Hayır. Hindistan'da müslüman insanların soyadı genelde khandır. Sebebini bilmiyorum. Bollywoodun kralı türkiye dışında her yerde en ünlü hint aktördür. Türkiyede bir Aamir khan takıntısı var anlamıyorum.

• Aa tamam bildim ben bu adamı
      bir filmde gördüm sanırım ya
      Neyse genel olarak hint filmleri dizileri ilgimi çekmiyor ama 3 idiots u falan izledim
      My name is khanı da
      Ordan tanıyorum amir khanı

• kank googledan arattım, tanıyormuşum :D

0|0
    0|0
  • Ben ismini ble okuyamıyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tanıyorum

1|0
    0|0
  • Tanimiym