Anlayan, bilen yazsın?

İslamiyet'i en iyi ve öz bir şekilde anlatan, tüm soru işaretlerini yok eden, yalın bir dille yazılmış ve tek basımı olan bir kitap biliyor musunuz? İslamiyet'i A'dan Z'ye anlatan?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Soru işaretleri dediğin için Kuran-ı Kerim demiyorum, bazı üstü örtülü çok anlama varabilecek cümleler mevcut ama tefsirini okuyabilirsiniz. Sohbetlerini dinleyebilirsiniz.

Cüzi bir varlık tarafından soru işaretlerini yok edecek bir kitap ise, direk Risale-i Nur Külliyatını öneririm. Birçok kanıtlar ve tatmin edici cevaplarla İslami konulara değiniyor..

0|0
    0|0
    • @Geyve_ninGülleri Bu devirde bu bilgilere sahip bir kız çok nadir bulunur tebrik ediyorum gerçekten 😊

• Eyvallah sen de haklısın bir dahakine daha dikkatli okurum

En İyi Erkek Görüşü

• Kuran ı kerim okumayı dene türkçe mealini oku anlaman için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir dini kitap aklındaki soru işaretlerini çözmez.

0|0
    0|0
    • Denemişte olmamış gibi konuşuyosun hangi kitabı okudunda çözemedin aklındakileri 😏

• @TaşPrenses iki saattir senin adına biz konuşuyoruzu yanlış yazdım sana yazmadım senin konuna gelecek olursak okumuşsun ama boş okumuşsun hiç bir din kitabı tek başına tüm yönleriyle bir dini öğretemez demişsin ya kuranı okumanı tavsiye ediyorum seni dininden veya düşüncelerinden dolayı yargılayamam öyle bir amacımda yok ama yanlış düşünüyosun umarım doğruyu bulursun

• Arkadaş belli ki islamı araştırıyor ona kaynak sunuyorum konuyu başka yerlere çekme. Soruyu tekrar oku bu daha mantıklı olur :-)

• Böyle bir kitap mı arıyorsun :) benimde bilgim yok ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Okurken her ayrıntıyı atlamadan ve doğru meallerden okursan tabiki de en iyi kaynak Kuran ı Kerimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...