Günümüzde Mantık mı? Sevgi mi?

Günümüz dünyasında son yaşanan kültürel, maddi ve manevi olaylar ele alındığında ve yaşanan kaoslar çerçevesinde insanlar hangi duygularıyla hareket ediyorlar? İnsanların mantığı mı? yoksa kalplerinden geçen fesatlık mı? daha ağır basıyor. Size göre bir insanda "Mantık mı" yoksa "Sevgi" mi olması gerekli.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• ikisi de olmalı yoksa iş yaş :)

0|1
    0|0
    • Bir saatten sonra ikisinin de yolları kesișiyor ama yani așk mantık ferman dinlemiyor :)

• Ay yok valla yorulamam hiç 😂

• Yorulacak bir iș değil sevmek :) yani mantığını kullanıp beynini yorucağına sevgini kullan kalbin huzur dolsun 😁

En İyi Erkek Görüşü

• mantigi tabisi bence sevgi olmasi gerekiyor neymize yetmiyor lan bu dunya hep daha cok daha cok bize ask lazim sevgi lazim huzur lazim keske 100sene once yasasaydim demisligim cok var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mantık

0|0
    0|0
    • Sevgisiz de bir yaşam çok zor ve fanidir ama

• Bana gore bir insanda once akil olsunda zamanla kalbide sewer yani mantigiyla.

0|0
    0|0
  • Önce mantık mantık izin verdiyse koy ver gitsin sevgi tam gaz

0|0
    0|0
    • Kalbinin 6. hisi sevgiden geçer sevginin onay verdiği bir düșünceyi mantıklı mi değil mi diye ölçebilirsin daha hayırlı olur kendin için

• Günümüzde artık mantık bence bir çoğunluğu öyle

0|0
    0|0
    • İște yanlış olanda bu zaten bizim mantığımızdan öte sevgiye ihtiyacımız var. Mantığınızdan korkun sevginize sarılın

• Mantık ön planda

0|0
    0|0
    • Bazı konularda mantıklı kararlar vermek yararınıza olacaktır. Ama kalbinizi de köreltmeyin sevgisiz bir kalbin alacağı kararlar pek mantıklı ve hayırlı olmayacaktır.

Erkekler Ne Diyor 7

• Şöyle cevap vereyim; bu kişinin karekterine göre değişiyor. Yakın bir arkadaşım bana kişisel gelişime yoğunlaşmadığım için "seninle yollarımızı ayırabiliriz" demişti. Ben de duygusal bir kişilik olduğum için resti çektim. Yani bu dediğin kişinin hedef ve karakterine göre değişiyor😌

0|0
    0|0
  • mantık

0|0
    0|0
    • Neden mantık peki açabilir misin?

• Tabiki mantık para para para :)

0|0
    0|0
    • Paranın vereceği huzurla sevginin vereceği huzur arasında farkları biliyor musun?

• O zaman Allah yolunu açık etsin kardeşim :)

• seninkinide dostum teşekkürler :D

• Her günde sevgi

0|0
    0|0
    • Her gün de sevgi derken; yorumu biraz daha açabilir misiniz rica etsem?

• Sadece sevgi olmaz ama sevgi ağırlıkta bir tutamda mantık olursa tam kıvamında olur sadece sevgi veya sadec mantık kesinlikle olmamalı

• Haklısın👍

• Sevgi tabi ki Sokrates miyim ben

0|0
    0|0
    • Sevgi ve Mantığı yorumlamak için Sokrates veya herhangi bir felsefeci olmaya gerek yoktur. Sen kendin ol biraz mantığını biraz da kalbini dinle yeter.

• Sevgi💕

0|0
    0|0
  • kesinlikle artık!!! Mantık

0|0
    0|0
    • Bazı konularda mantıklı kararlar vermek yararınıza olacaktır. Ama kalbinizi de köreltmeyin sevgisiz bir kalbin alacağı kararlar pek mantıklı ve hayırlı olmayacaktır.

Yükleniyor...