En sevdiğiniz melek hangisi?

Siz en çok hangi meleği seviyorsunuz? yaşarken öldüreni mi? düdük üfleyecek olanı mı? okumayı yazmayı öğreteni mi? yoksa deprem etkisi yapanı mı?

• Azrail
    50% (5)0% (0)36% (5)Oy Ver
  • Cebrail
    40% (4)75% (3)50% (7)Oy Ver
  • Mikail
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İsrafil
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Hiçbirini sevmiyorum. Hepsinin canı cehenneme dostum...
    0% (0)25% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• seni gömdüklerinde götüne jop sokacak meleği niye yazmadın :DDDD

0|1
    0|1
    • sana sokmuş heralde :D

• eyi hadi bakalım topu sana attım gol atmak sana bağlı artık :D bana pas atmaya falan uğraşma ofsayt falan olur pozisyondan da olmayalım sonra hadi değerlendir bunu göreyim seni :D

• en fazla yanarı la amma tırstın haa..hem hafif bronzluk iyidir:DDD

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşarken öldüreni..

2|0
    0|0
  • çarli'nin melekleri

0|0
    0|0
  • Seviyoruz hepsini

0|0
    0|0
  • düdük üfleyecek olanı

0|0
    0|0
  • Anne meleğini <3

0|0
    0|0
  • gabriel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hepsini...! ayırt etmek sıkıntı be hoca hepsi Allahın emrini yerine getiriyor.ama şöyle diyeyim Allah katında onların birbirleri arasında üstünlükleri var en üstünü cebrail dir

1|0
    0|0
    • üst diye bir kavram yok bana göre sonuçta Azrail dahil hepsi de ölümü tadacaktır. her canlının tadacağı gibi. üstünlük sadece takva iledir. sanmıyorum ki melaikelerin biz insanlar gibi nankör, aldığı nefesi çok basit bir olaymış gibi gören varlıklar olduklarını. dalgayla karışık çeşitli yorumlardan pay biçmek lazım. o anı herkes yaşarken insanların surat ifadelerini görmek isterim tabi...

• ÜST DİYE BİR KAVRAM VAR DOSTUM AMA ALLAH KATINDA.meleklerde nefis yoktur insanlarda vardır.nefsiyle cihat edip zafer kazanan insan meleklerin üstüne çıkar.nefsinin esiri olansa hayvanlardan aşağı iner.

• Cebrail (a.s.)

0|0
    0|0
  • Cebrail nedense hep bir baska gelmistir bana

0|0
    0|0
  • Annemi. Cevap kisaymis

0|0
    0|0
  • Allah'ın yarattığına inandığım için dalga geçsen de seni bile seviyorum dostum !

0|0
    0|0
    • kim dalga geçiyor. tövbe est. bakalım hangi meleğin daha çok taraftarı var diye bir anket yapma gereği duydum hepsi bu...

• Düdük ? qwe :)

0|0
    0|1
    • düdük öttürecek ya hani dünya disco ya dönecek onu şey ettim işte yani...

• Azrail daha bi' kafasina gore.

...de binlerce melek var, 4 buyuk harici sevdigimiz de var mesela.

1|0
    0|1
    • yahu kız arkadaşın meleği demedik heralde. içinize şeytan kaçmış sizin Allah canımı almak için ileri bir tarihe ertelesin ki...

• Tamam verdik cevabi ilk cumlede zaten.

• tamam azrailcisin anladık ne bağırıyon ki...

Yükleniyor...