Kapat

Sizce Bolly wood neden bu kadar ünlü diye sorup engelleyen değişikler var mı dünyada? Bence mal onlar?

Böyle sorular sorup engellerler hani ağzını yüzünü göresim gelir saygıda kusur etmem. Ama mallar san ki?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne yazik ki mevcut.

0|1
    0|0
    • Sanarsın babası bollywood da artist :D Avrupanın değikik yerlerinde yaşamış daha Türkiye de yaşamaya alışamamış denyolar :) Yaş 26 ego 2600

En İyi Erkek Görüşü

• Söyleyecek bir şey bulamayınca konuyu değiştirip "herkez değil herkes" yazıp sonra engelleyip kaçmış.

1|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Var öyle soru sorup beğenmediklerini engelleyen. E ulen herkes senle aynı fikirde mi olacak sanki?

0|1
    0|0
  • ne alakaa?

0|1
    0|0
    • Ya böyle bir soru var. Soran hoşuna gitmeyen görüşler aldığı zaman ergenler gibi lafı basıp engelliyor. Bu soruyu görsün de ben yüzünde ki ifadeye göremiyeceğim ama tahmin edeceğim :D

• Yani sen bollywood u seviyorsun diye ben sevmek zorundamıyım :) Küfür yok hakaret yok, yalanları alttan alıyorum bozmuyorum laf koyup engellemek nedir ya :D Kendini zeki zannedenlere ben böyle yapıyorum :) Yazılanları tekrar okuyorum eğer ben suçluysam haklı deyip geçiyorum onda sıkıntı varsa bir şekilde rencide ediyorum :)

• ya binbir türlü insan var...

Yükleniyor...