Sizce çizgi roman tarihinin en büyük kahramanı kimdir?

Evet sizce kimdir? İyi veya kötü olması fark etmez. Bence Batman'dır. Hikayesiyle, karakteriyle, uğraştığı kötü adamlarla, başardığı işlerle, yüksek iradesiyle, cesaretiyle daha sayamayacağım birçok özelliğiyle açık ara en büyük kahramandır Batman benim için. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Guncel guncel

0|1
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Spiderman ama favorim Kaptan Amerika

0|1
    0|0
    • Spideyide severim. cektigi acilar acisindan batmane denktir acirim kendisine biraz

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• spiderman kesinlikle

0|1
    0|0
  • Bnnce max steel adam teknologhy harikasu resmn :)

0|1
    0|0
    • Onu bilemedim. bir filmi felan var mi

• Flash.

0|1
    0|0
  • Bunu bilmiycek ne var tom ve jery 😂😂😂o kara kadının yüzünü hep merak etmişimdir

0|1
    0|0
  • pika pika pikaçu :D :D

1|1
    0|0
  • Şirin baba

0|1
    0|0
  • sailor moon :D

0|1
    0|0
  • Bence ise jokerdir. cunku o olmasa batman kimle bu kadar savacakti ki (dip not:batmani hic izlemedim)

0|0
    0|0
    • Jokeride cok severim. batman guzelse sebebi jokerdir. sirf ikisinin karmasik iliski denebilecek mucadelesine 10 tane film cekilir kapali gise oynat. tabi sinemaya dogru ve duzgun bir sekilde aktarilirsa

• Bagilimliyim. herseyine hemde. hayatim batman oldu. bunu cocukluk olarak goruyolar bazi insanlar. benim onda gorduklerimi goremiyorlar

• Orhan veli

0|0
    0|0
  • Mordekay

0|0
    0|0
  • Temel reis 😘😘😘

0|0
    0|0
  • Ben :)

0|0
    0|0
    • Uyarlamani izleyebilecegimiz bir gorsel felan var mi :D

• Solocan
      Ilk turk cizgi filmi

Erkekler Ne Diyor 8

• Tom ve jerry

0|1
    0|0
  • Batman ilginç çünkü iki farklı karakter Bruce Wayne maske takınca Batman oluyor acıklı hikayesi var Tim Burton un Batman filmeri favorim özellikle ikincisi müzikleri oyuncularıyla üst düzey film daha fazla beğeniyi puanı hak ediyor bence

0|0
    0|0
    • Zamanina gore guzel film. ama simdiki zamanda yemiyor malesef cok. acikcasi sinemaya uyarlanan hicbi batmani tam anlamiyla benimseyemedim. hepsinde eksik olan seyler var. en yakini ben affleck gibi onda bile hikayede nefret ettigim seyler oldu. benim icin daimi batman kevin conroy olacak sanirim. i m vengeance im the night im batman diyisi kulagimda yankilaniyo bazen

• Kolay gelsin hocam eyvallah

• Çok teşekkür ederim ben yatıyorum iyi geceler Allah rahatlık versin

• Joker adam sadece kötü olmak için kötü :)

0|0
    0|0
    • Evet adamin bir amaci yok. bazen sirf batmane inat olsun diye yapiyo. batman gittiginde birakmisligi bile var. belkide o yuzden dunyanin en tehlikeli karakteri. batman guzelse bir sebebide jokerdir :)

• şerafettin ve jamal

0|0
    0|0
  • Gaz man Tatatatan

0|0
    0|0
  • Küfürbaz haydo.. :D :D...

0|0
    0|0
  • Zagor

0|0
    0|0