Boğa burcunu nasıl bılırsınız? :)))

Boğa burcunu nasıl bılırsınız? :))) Sevdiği sevmedıklerı anlaştıgı anlaşamadıkları şeyler nelerdır?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Rahat ve umursamaz

İnce dusunur ve detayci

İnatci

Guvenilir

Yemek konusunda zevkli ve mutfakta becerikli

Gulmeyi ve guldurmeyi sever

Kendisi hem cool olup, hem icinde bir don juan barindirir

Kisacasi bir eli raki da bir eli kari da, cukunde mi dunya.

2|3
    1|1
  • Ben kendimde bogayim, burcumdan memnunum :) inatciyim guzel goze hos olan seyleri severim, keyfime zevkime duskunum, muzik dans gezmeyi severim, tatli yemekler bayilirim, sadakata cok onem veririm, kafama bisey taktiysam onu elde edene kadar pes etmem, durdurak yoktur kitapimda, kiskancim iyiligi kotulugu unutmam vs vs vs ;) Anlasamadigim burc akrep zittiz onlarla, ihaneti adaletsizligi sevmem, benim hakkimda karar vermek istiyenlerden nefret ederim isime karisanlardan falan.

0|0
    0|0
  • evlenilecek erkek :) eniştem, kardeşim ve bir kaç arkadaşımdan biliyorum.. eşleri zehir yapsa yerler. yemek falan bahane onlar için.

0|1
    0|0
  • Sakin gorunurler ama bir seyi istediklerinde sakinliklerinden eser kalmaz ve karsısında hic bir seyin duramayacagını bilirim.bu yuzden bu burcun "erkeginin" sinirlendigini gordugunuzde yapabileceginiz en iyi sey kosmak olsun.kısaca kacın :)

0|3
    0|0
  • Kupa-Kızı'nın söylediklerini yineliyorum.

Tüm boğalara ayna tutmuş hatun.Kendimi gördüm.

1|0
    0|0
  • çok severim, sohbetleri güzel =P

0|1
    0|0
  • En çok anlaşabildiğim burçlarda 2. sırayı kapıyor ,severim boğa burçlarını inatçılık ve detaycı özelliklerini es geçersek tabi ...Klasik baba burcu babacıım \o/

0|0
    0|0
  • ii bilirm bni sever

0|0
    0|0
  • Sevmediğim nefret ettiğim boğa burcu olan biri var : /

0|0
    0|0
  • İyi bilirdik.

0|0
    0|0
  • Takıntılılar ve oburlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnatçılar .

0|0
    0|1
  • soran

cidden helal olsun sana.bu konularda çok eksiğim var

ben kadınları sadece koca götlüler ve çıtır götlüler olarak gruba ayırabiliyorum

sen burçlarına göre bile ayırmışsın. cidden tebrik ederim seni

0|0
    1|0
  • İstediğim şey ile arama girenin aklı yoktur diyorum ve kenara çekiliyorum bir boğa olarak

1|0
    0|0
  • İyi biliriz :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...