Rap yazarken nelere dikkat etmeliyim?

Bu bir bakıma ihtiyaç kafamda kurduğum İzdivaç. Yolları alabildiğine sisli bak her adımda durduğum bir imtihan. Gitti lan güvencemiz mavi dümen deniz simsiyah. Bunlar yazdıklarımın bir kısmı nasıl olmuş neler katmayım yazarsanız sevinirim. bir süre önce bir arkadaşımın da gazıyla rap yazmaya karar verdim ve bunun sandığım kadar kolay olmadığının farkındayım Rhyme ve kafiyemin iyi olduğunu düşünüyorum. Bu iş geniş bir kelime haznesi istiyor sanırım ve çoğu şarkı da hiç duymadığım yabancı sözler var bunlar ingilizce mi ve melankoliye bu tarz yabancı sözler katılabilir mi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol kitap oku. aç bir beati kendi flowunu (söz akışını) kur.. özenme kimseye, özgün ol.. kelime haznen genişledikçe yazdıkların da değişir. tek bir tarza bağımlı kalma asla

0|0
    0|0
    • Çok sağol ciddiye alıp doğru düzgün cevap vermis olman için ayrıca bir çok sağol

• yorumdan mı sorcaksın sabaha kadar?

• Somrak isterdim buna şarjım elvermez tavsiyelerine uymaya çalışırım iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Bir anlami olsun saçma Sapan seyler yazip durmayin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• adana merkes patlıyo herkes şekeri atan kopmalık açıyo son ses eklenebilir bence

1|1
    0|0
  • Nasılımda soru sormamaya

0|0
    0|0
  • bosver rapi sen yemek yapmasini ogren

0|0
    0|0
  • yazmamaya dikkat et

0|0
    0|0
  • Herşey katabilirsin anlam bütünlüğünü bozmayan ve rhyme zedelemeyen. bol bol sözlük oku. rap in hızlı akıp giden bir melodisi olduğu için lirikler baya uzun olmak zorunda. yazdigin hoşuma gitti. kendini geliştirmeye bak canim

0|0
    0|0
  • Sondaki uyaklar aynı olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Rap yazarken hayatta kalmaya dikkat et

0|0
    0|0
  • Kadınlar rap yapmaktan gram anlamıyor. Yapmasınlarda zaten güzel olmuyor.

0|0
    0|0
  • "R" sini büyük yaz "a" ve "p" yi küçük yaz bence böyle iyi duruyo

0|0
    0|0
    • Hadi ya cümle sonuna nokta koymamak da sizin oralarda adetten sanırım.

• Başlığı

• Sana başlığına göre konuşayım o zaman amatör rap e karşıyım
      adamlar kralını yapıyolar zaten. <--((nokta))

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazmamaya

0|0
    0|0
  • Kamoooonnn jamalovvvv abooooo senin yazında daha anlamlı kurdo

0|1
    0|0
Yükleniyor...