En sevdiğiniz 3 hint filmi hangileri?

Hint filmi izlemeyenler yorum yapmasın. Ben izleyenlere soruyorum.

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ghajini'yi çok seviyorum, Pk ve de Yerdeki Yıldızlar-Her Çocuk Özeldir de diğer iki favorim...

www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
  • Hint aşığı bir başka ergen daha. Filmlerde göründükleri gibi değiller. Mümkünse ayrı dünyada yaşaması gereken insanlar. Dünyaya en uyumsuz milletleri hep o coğrafyadan çıkıyor. hintliler, pakiler araplar. Güzel film yapıyorlar ama danslarıyla içine s*çıyorlar filmin.
    Avare var dansları hariç. Ve diğer bütün dram filmleri.

0|0
    0|0
    • Ergen değilim. Sinemaya aşığım. Sinema okuyorum. Sanatın birçok dalına ilgi duyarım. Bana neden hakaret ettin anlayamadım. Herkes propagandacı amerikanları ve onların süperkahraman filmlerini sevmek zorunda değil. Hintliler dünyanın en zeki milletlerindendir nasa ve Microsoftun yarısı hintlidir. Yıllarca hindu ve müslümanlar bir arada yaşayabilmiş sömürülmelerine rağmen dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden olmuştur.1900'lerin başından şimdiye kadar adını bile duymadığın amerikan, italyan, hint, iran, ispanyol, danimarka... filmlerini hatim etmiş tek sevdası sinema olan biriyle film tartışıyorsun. Hindistan'a defalarca gitmiş birine hintlilerin Gerçekteki halinden bahsediyorsun. Bu arada danslarınjn her birinde anlam var onların. Dans senin gibi kıroların sandığının aksine göbek atmak değildir. Duyguların ritim eşliğinde bedensel hareketlerle ifadesidir. Dansla sinema birleşince ortaya şölen çıkar. Bollywood da bunu çok iyi yapıyor. Neyse senin amerikan kafan almaz bunu.

• Son yıllarda bu hint aşkı nereden geliyor ben de anlamış değilim. Senin keyfi gezdiğini "iddia ettiğin" yaşlarda ben yurt dışında geçim derdindeydim, ergenliği yaşayamadım sizin gibi hezeyanlarım olmadı. Senin o kutsadığın hintlilerle bir arada yaşadım. Ne olup olmadıklarını senden iyi biliyorum. Zeki olmaları nasa veya microsoftta çalışmaları kimseyi iyi bir insan yapmaz.

• Senin aksine dünya sinemasından hintlere karşı hiçbir filmi de övmedim. Bilakis filmlerinin güzel, kendilerinin kötü, danslarının saçma olduğunu söyledim. Sen kendini fazla kaptırdığın için tabi sana çok ruhani gelebilir dansları. Kendini kaybetmişsin baksana, öyle olmasa böyle bir savunma yapmaz, sonra böylesine ağır bir sataşmanın üstüne bir "ergen" gibi karşındakini engellemezsin. Cevabını duyar, susar oturursun.

• 3 idiots
    Slumdog Millionaire

0|0
    0|0
  • Hepsi güzel hangisini sayayım

1|0
    0|0
  • rab ne bana di jodi
    izlemeni şiddetle tavsiye ederim
    pişman olmuycaksın

1|0
    0|0
  • Pk,3 idiots üçüncüyü de hatırlamıyorum bolywood izlerim ama

1|0
    0|0
  • 1 tane var Ranço

0|0
    0|0
  • Rab na bana di jodi
    Fanaa
    Mere brother ki Dulhan

0|0
    0|0
  • Zita ve gita

0|0
    0|0
  • hint filmlerini sevmem

0|0
    0|0
    • Ne tür filmleri seversin peki en sevdiğin filmler ne?

• Ters köşe filmleri daha cok severim. Senin zevkin nasıl

• Don ve don 2 ters köşe zaten...

• Valla hiç izlemedim hayatım da

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    doom 3

Fanaa

0|0
    0|0
  • All İs Vell sjjsjsj neydi adı 3 İdiot

0|0
    0|0
  • 3 idiot

0|0
    0|0
  • Kahaani ve Guzarish

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...