Hoşlandığım çocuğa açıldım ve reddedildim şimdi ne yapmalıyım? :(

arkadaşlar ben hoşlandığım çocuğa açıldım. Bura daha önce onla olan bazı şeyleri yazmıştım ve çoğu kişi onun da benden hoşlandığını söylemişti. Ben ona dün twittera girmesini ona bir bağlantı göndereceğimi söyledim. Bir klasik müzik parçası gönderdim ve onu dinlerken neler hissettiğini sordum. "aşk romantizm falan hissettim" dedi. Ben de ona " işte ben sana karşı bunları hissediyorum" dedim. O da "sen çok tatlı bir kızsın ama ben bir ilişkiye hazır değilim yani bu aralar üniversiteye hazırlandığım için böyle bir sorumluluğu kaldıramam" dedi. Yani seni sevmiyorum demenin kibarcasını söyledi. Ben onunla aynı dersanedeyim arkadaş ortamımız aynı utancımdan onun karşısına çıkamam ne yapmam gerekiyor? Bu konudaki yorumlarınızı alabilir miyim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkinin 3 temel kuralı

1.si Kendine güvenmek

2.si Ne istediğini bilmek

3.sü Kararlı olmak

Kızlarla konuşmanın 3 temel kuralı

1.si Onlar da senin gibi birer insan bunu unutma

2.si Onlar da senin gibi karşı cinsten birinin onlardan hoşlandığını sölemesi tıpkı senin hoşuna gittiği gibi onlarında hoşuna gider

3.sü Reddedilmekten asla korkma sonuçta o kızı hiç tanımıyorsun tanımadığın birini kaybetmek ya da sahip olmadığın bişiyi kaybetmek kimseyi üzmez ;)

blgumdan 6 kural sen son kurala uyuyorsun o zaten sana ait değildi yani sen bişi kaybetmedin korkma hayatına devam et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Niye utanıyorsun ki? Birinden hoşlanmanin cesaret gösterip bunu dile getirmiş olmanın utanılacak sıkılacak yani neresi. Takma bunları kafana hayatına kaldığın yerden devam et.

1|0
    0|0
  • adam kariyer peşinde açıkça söylüyor altında niye birşey arıyorsun ki ? Sınavdan sonra sınavlar bitti senden bir cevap bekliyorum tarzı mesaj atarsın

1|0
    0|0
  • Yenisine açıl

0|2
    0|0
  • Sana açık ve net söylüyorum gururun ile çekil sakın tekrarını getirme bir defa değer verdin kendi gururundan ödün taviz verdin 2.cisini tekrar etme tabii artık 21.yüzyıldayız sizin gibi kızlarda laf vardır aşkta gurur olmaz değil mi herneyse kal sağlıcakla .

0|0
    0|0
    • yok gerisini getirmem zaten sorunumda bu ben karşısına bile çıkamam artık. Dönüp yüzüne bakamam ama arkadaş ortamında illa olacak

• Benim 19 yaşında kız kardeşim var kaç yaşındasın bilmiyorum bir abi olarak mekanlara girip çıkarken erkek unsurunu unutmayın artık insanlar annelerinden helal süt emmiyor bunun için var bundada bir hayır boşver.

• su akar yolunu bulur

1|0
    0|0
  • ohh iyi olmuş helal olsun çocuğa :D

0|0
    0|0
  • öncelikle profilin yanlız olduğunu söylemiyor:) ve utanılıcak birşeyde yok saçmalama

1|0
    0|0
  • b planına geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olay çok yeni atlatırsın.. özgüvenli ol. bir erkeği bir kız reddettiğinde onlar kaçıolarmı utanıolar mı aynı ortamda olmaktan sen niye kaçacaksın ki normal şeyler bunlar.

1|1
    0|0
Yükleniyor...