Hadi cevap verin bakalım

En sevdiğiniz ve en sevmediğiniz TEOMAN şarkıları hangileri?

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar bir de TEOMAN geri döndüğünü açıkladı ama sadece konser verecek di mi albüm falan yapmayacakmış bildiğime göre inşallah yapar ya Türk müziği halil sezailerin serdar ortaçların eline kalırsa yandık valla..

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ooooffffff yılın sorusu seçerim ben bunu beeeehhh teomann en sevdiğim şarkıcıdır ciddi söylüorum dinlemeden duramam asla saat 3 kelimeler istanbulda sonbahar mavi kuş duş martılar gemiler o yaz yollar sevdim seni çoban yıldızı unutamadım ne ekmek ne de su daha sayımmı :DD dönence on yedi papatya gönülçelen arkadasımın askısın... :D

0|0
    0|0
    • Türkiyeye öyle bir sanatçı gelmez artık ya bir adamın hiç mi kötü bir şarkısı olmaz dimi:)))

• bu adamdaki sesi hiçbir şey götüremez:)))TEO bir programda herkes beni bob dylan'cı olarak bilir ama ben aslında leonard cohen'ciyimdir demişti işte o zaman tanıdım o adamı ve dinlemeye başladım o sözlerinden sonra bob dylan gözümdeki değerini yitirmeye başladı:)))

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• Teoman'ın hemen hemen tüm şarkıları hoşuma gider ama bir sen geçerken sahilde şarkısı vardı ilk çıktığı zamanlarda o çok sarmadı.şu an itibarıyle albüm çıkarmayı düşünmüyorum çünkü yeni yazdığım şarkı yok sadece konser vereceğim dedi belki ilerde albüm çıkarır

0|0
    0|0
    • hayır ya TEOnun o şarkısı da muhteşemdir ama diğer konu da katılıyorum inşallah yeni bir albüm çıkarır:)))

• beni pek sarmadı o şarkı zaten teoman'da yazmamış bir şiirden bestelemişler ama sen çok sevebilirsin tabi zevkler ve renkler tartışılmaz demişler :) albüm çıkarmasını isterim

• Teoman'ın şarkılarını genel olarak severim. Son günlerde en çok dinlediğim:

Anlıyorsun değil mi link

0|0
    0|0
  • İstanbul'da Sonbahar şarkısını seviyorum

0|0
    0|0
  • en son sen geçenken sahilden sessizce gemiler kalkar bu limandan gilizce şarkısını dinlemiştim.

0|0
    0|0
  • en güzel hikayem

sevilmeyecek parçası yok

0|0
    0|0
    • aynen öyle sevilmeyecek parçası yok bütün şarkılarını sevdiğim tek sanatçı

• kupa kızı

0|0
    0|0
  • renkli rüyalar oteli

0|0
    0|0
Yükleniyor...