Bu filmlerden herhangi birini izlediniz mi?

Bu adamın filmlerinden birini izlemek istiyorum. Şimdilik sadece my name is khanı izledim. İzlediniz mi birini? Tavsiye eder misiniz izlediyseniz?Bu filmlerden herhangi birini izlediniz mi ?

1|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hole hole gocayko cay holiya hole hole gocayko cay

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Ghajini ile 3 idots güzel

0|0
    0|0
    • Bu adam dedim. aamir khan demedim.

• shahrukh khanınki yani bu adamınkiler daha iyi aamirden. Tavsiye ederim.

• hint filmi izlemem sevmiyorum sevemedim

0|0
    0|0
    • Sebep?

• Hepsini izledim. Eleştiri yapmak istiyorum uzun uzun ama kalbin kırılmasın. Zevklerimiz oldukça farklıymış. İyi günler.

• yapabilirsin kırılmaz bunun gibi daha bir sürü efsane film yerini tutmuyor sadece iyi günler sizede

Kızlar Ne Diyor 7

• Veer Zaara baya etkileyiciydi adamın şarkı kliplerinide çok severim arada aklıma esince dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • Ghajini, Veer Zaara, Ramaiya Vastavaiya, Bang Bang,3 moonu, Chennai Express, Jab tak hai jaan... Uzar gider bu bollwood hayraniyimda^^Hepsini izle çok güzeller

1|0
    0|0
  • Sadece my name is khan izledim bu adamdan

0|0
    0|0
  • Hiçbir filmini izlemedim.

0|0
    0|0
  • :) hiç birini ama amir khan nın filmlerini öneririm

0|0
    0|0
  • Bollywood filmlerini pek sevmiyorum
    1-2 tane sevdiğim var onlarda bunlardan biri değil zaten

0|0
    0|0
    • Ben de aamir khanınkileri seviyorum. Bu adamın filmlerini izlersen daha iyi olduğunu görürsün.

• Garipmiş. Bana da dünyanın en karizma sesi desen Shahrukh khan derim. Zevkler sanırım. neyse

• Hollywood filmlerini pek seyretmiyorsun sanırım. Leonardo dicaprio, jason statham, bruce wills, brad pitt, scarlett johansson, Tom hanks gibi oyuncular varken bollywood filmleri arka planda kalıyor ve hep öyle kalacak çünkü Hollywooda hiç bir film hiç bir oyuncu yetişemez. Hint filmleri abartilacak derecede güzel değil, feyz aldığım filmler yok. Hint filmlerini evet bazen izliyorum.

• Don u izledim
    Berbatti

0|0
    0|0
    • Sinemalarda puanına baktım çok yüksek. Yorumlar da harikaydı. Şaşırdım beğenmemene. Çok umutlanmıştım o filmden halbuki. Eleştirmenler en iyi aksiiyon filmlerinden demişti. Offff

Yükleniyor...