Odama giren kitaplarımı istiyor?

Kitap rafım odamın kapısının karşısında odama girmeyen insan bile görüyor sonra meraklanıp kitaplarıma bakıyolar istiyolar normalde veriyorum ama alan geri getirmiyor artık vermek istemiyorum ne diyebilirim?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• İstesin verme sende

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplarımı vermiyorum diyebilirsin. İstemediğin bir şeyi vermek zorunda değilsin, bunun kabalığı da olmaz. Ben de öyle yapıyorum çünkü. Ha kırılacak biri olduğunu biliyorsan onu daha okumadım lazım bana falan diyebilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kitaplarının senin icin ne kadar özel oldugunu falan anlat belki o konusmadan sonra almaya cekinirler ya da alırlarsa bile geri getirirler. Ayrıca verilen kitabı geri getirmeyen insanın kitaplara saygısı oldugunu düsünmüyorum.

1|0
    0|0
    • hayır diyemeyen birisiyim ondan :( dediğinizi yaparım

• Bana kadar var de

1|0
    0|0
  • verme kimseye nednev eriyorsun kitaplarını

0|0
    0|0
  • Burası kitapçı dükkanımı

1|0
    0|0
  • giden bir daha geri gelmez takla makan
    verme.

1|0
    0|0
  • Kitaptan başka ne verebilirsin istediklerinde

1|0
    0|0
  • sakla verme çünkü en güvendiklerim bile kitaplarımı geri getirmedi yazıktır

0|0
    0|0
  • türk yalanlarından birini söyleyebilirsin : hediye

0|0
    0|0
  • Normal yani

0|0
    0|0
  • Değiştir yerini

0|0
    0|0
  • kitap hırsızlığı bir hastalıktır... iyi niyete dayalı bir hastalık bence verme.. ama paran varsa yerine koyarım dersen iş kolay o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ödünç vermiyorum de geri getirmiyorlar de bu yüzden hayır de. Ve liste yap kitap verdiğin kişileri mümkünse git iste bir zahmet._.

1|0
    0|0
    • öyle yapıyım :(

• ben en sevdiğim romanımı ödünç vermiştim aldığımda parçalanmıştı kapağı bir arkadaşım benden ödünç alıp başka bir arkadaşına vermişti bir kitabımıda öyle güme göndermiştim artık hiç kimseye dokundurtmuyorum bile -_-

• Odaya sokma onları

1|0
    0|0
  • Ödünç vermiyorum de. Bende birkaç kişi hariç kimseye vermem kitaplarımı. Değerli benim için^^

1|0
    0|0
  • Hepsi hediye de ya da odanı misafir gelince kitle bende vermek istemiyorum bazen kitapları verirken seçiciyimdir bazı insanlar kitabı ya getirmiyor getirincede kitabı parçalayarak getiriyorlar bundan nefret ediyorum. Bu yüzden kitaplarımı pek paylaşmayı sevmem sadece kitaplarla dost olan insanlarla paylaşırım :)

0|0
    0|0
  • Yazı asın ve ortasına iğneleyin tahtanın filan raptiye iş görür. ''OKUMALIK DEĞİLDİR.'' :D:DD:dsfmşf..

0|0
    0|0
  • Veremeyecegını soyke kıbar bı dılle ya da alınca getırmesını soyle

0|0
    0|0
  • Vermiyorum de, bende verdim sonuç eksiklik bir serim yarım kaldı geri getirmedi, kimseye de vermiyorum artık kitaplarımı.

0|0
    0|0
  • hayır de direkt

0|0
    0|0
  • Hayır demek cok zor olmamali

0|0
    0|0
  • "Cok kisiye verdim ama alan getirmiyor." de yüzüne. Alamayacağını anlar isteyen kişi.

0|0
    0|0
  • Oraya okuyup sevmediğin kitapları koy sadece.

Çok saçma..
    Vermiyorum diyebilmek lazım.

0|0
    0|0
  • Yok benim icin cok degerliler de

0|0
    0|0
  • Verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...