Sevgilim resim çekilmemizi istemiyor ?

sevgilimle 4.5 aydır birlikteyiz sadece 1 tane resmimiz var çekilelim diyorum sonra çekiliriz diyor çekilmiyoruz neden bişeymi var diyorum ya of sus sacmalama nolucak diyo sizce neden resim çekilmek istemiyor ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• canım bak olur da bir gün ayrılırsanız :) o fotoğraflarla onu tehdit edecgni sanyordur kesinlikle budur :) yarın git bir sor bakalım ne diyecek korkuyodr ondan çekinmiyordr :)

0|0
    0|0
    • ya işte sorun orda soruyorum neden falan diye bişeymi var diyorum. ya sus sacmalama senden baskasını seviceğimi asla düşünme diyo ama ben çekilmek istiyorum :))

• mesela okulda yanına sık gitmiyim, kıskanmıyomus umursamıyomus gibi falan mı yapmalıyım ?

• Evet Evet öyle yap . . Tabi yapabilirsn

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel çıkmıyordur.

Belki de sana güvenmiyordur birilerine gösterebilir endişesinden

Belki de seni sevmiyor

Yada facebook, Twitter sosyal medyalara koymana korkuyordur

Yada sevdiği var ki onun görmesinden korkuyordur

Yoksa fotograf çekinmenin neresi kötü ''OFF SAÇMALAMA NE OLACAK'' denir mi.

0|0
    0|0
  • Bende hiç sevmem foto çektirmeyi:/ İstemiyordur.

0|0
    0|0
  • benim sevgilim öyle poz verse var ya.sevgilim olmaz gerçi

1|0
    0|0
  • Resim çizilir. Fotoğraf çekilir. Fotoğraf çekinmeyi sevmiyodur. tek neden bu.

0|0
    0|0
    • 21 yaşındaki kuzenime sordum belki acık kapı bırakıyodur falan dedi o olamazmı ? sanmıyorum ama bir ihtimal yani tedirgin oluyo insan

• Fotojenik değildir :)

Kızlar takıntılı olur o konuda.

0|0
    0|0
  • Hersey olabilir :))) cirkin ciksa bile seviyorsa beraber ani der saklar. Gereksiz goruyodr belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yüksek ihtimal fotograflarda kötü çıktıgını düşünüyor olabilir ön yargısını kırmalısın :)

0|0
    0|0
    • sizce bunu nasıl yapmalıyım ?

• resim çektiğim an yüzünü kapıyo benim salak sevgilim :D ve ne hediye alabilirim ?

• resmini bardak gibi bişeylere bastırabilirsin de bence en iyi cevap kısmında ki tehdit olayı son derece saçma !

• Çekilmeniz şart mı

0|0
    1|0
  • babası görürse azına s..ç..r da ondan

0|0
    0|0
  • resimlerde iyi çıkmadığını düşünüyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...