Schecter elektro gitar hakkında?

Gitarın özelliklerini ve görüntüsünü epey beğendim ağırlıklı olarak Metallica çalmayı düşünüyorum. Gitarda EMG 81/85 manyetik mevcut işimi fazlasıyla görecektir yine de bilgi sahibi olanlardan yorum bekliyorum.

Schecter elektro gitar hakkında?

Bağlantı : Bolt on ( Vidalı Birleştirme )
Gövde : Maun
Sap : Akçaağaç
Klavye : Gül
Perdeler : 24 perde ( Ekstra Jumbo )
Burgular : Grover
Manyetikler : Emg-81 , Emg-85
Kontroller : Volume/Volume/Tone/ 3 Yollu Switch
Köprü : TonePros Tune-o-matic
Scale : 25,5

Bu arada Metallica çalarken iyi bir sound istiyorum almak istediğim iki amfi arasında kararsızım bu konuda da bir şey söyleyebilir misiniz? Roland Cube 20GX ve Line 6 Spider IV 30 arasından hangisi daha sağlıklı bir seçim olur?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel gitar bende beğendim sert müzikler yaparsın, bence roland amfiyi düşünebilirsin

0|0
    0|0
    • Benim de tercihim Roland yönünde ama ne bileyim son zamanlarda Line 6 ya karar veriyorum bakalım galiba Roland alacağım.

• Böyle amfiler alacaksan hiç alma Amplitube kur bilgisayara sonra da external ses kartı alacaksın gitar için olanları. markayı hatırlayamıyorum ama rolanda verilen paranın 3 te 1 i kadar fiyata almıştım. Line ve rolandı da denedim Tamam ses güzel ama gerçek ses istiyorsan al bunu
    Blackstar HT 5R Metal Combo Amp (uyarayım sesi 2-3 ten yukarı çıkartamazsın, canavar çünkü)
    Metallica soundu içinde bendeki ekipmanlar aha şu şekilde
    Schecter Hellraiser Special C1
    Blackstar HT Metal 5
    Boss ge7 EQ pedal
    Pighog Cable
    Shure SM 57

0|0
    0|0
Yükleniyor...