Yeniyim henuz ama yetenek varmi?

Yeniyim henuz ama yetenek varmi????
Sizce bu tarz cizimlere yeni merak salan bir kisiye gore cizimim iyi mi? Gelistirmelimiyim yoksa igrenc mi

0|2
10|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çizgilerle bişeyler yaratmak zordur, ama sen zordan baslamıssın ilk önce bir kaç sayfa çizgi çiz sürekli bize egitim yanlıs verildigi için mesela cetvelle çizgiler çizdirildigi için elimiz çok ham. Ama cok insan tanıyorum cetvelsiz dümdüz çizgi atan. Geometrik şekilleri falan dene, tipografi dene. Neye ilgin var bilmiyorum ama iyisin bence en azından bir tasarım cıkarmıssın.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim soylediklerini dikkate alicam 😊

Erkekler Ne Diyor 17

• Açık söylemek gerekirse pek iyi olduğu soylenemez. Kalem titremeleri var ayrica da bu çizim bir ustalık gerektiren bir sey değil

0|0
    0|0
    • Tabiki hatalarim olcak bu daha ilk cizimim zaten 😊

• Uzaktan bakildiginda kolaya benziyor gayet cizimi ama yeni cizim yapan birime gore oldukca zor. Yani basit goruyosan sen yap gorelim 😊

• Benim resmim iyidir ama :)

• İlüzyon gibi olmuş... Uzun süre buna bakıp başka bir yere baktıgınızda bu şekilleri görüyosunuz. Gayet iyi.

0|0
    0|0
  • oyşş süper lan eline sağlık

0|0
    0|0
  • Güzel bence

0|0
    0|0
  • düz çizgi çekmek için a4 ü yatay olarak yavaş yavaş baştan sona çiz. hafiften başla, kağıdın sonuna gidince dahada bastır

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Sanattan hiç anlamıyorum galiba

0|0
    0|0
  • İlginç görünüyor fena değil

0|0
    0|0
  • Gayet hoş estetik bir zevk uyandırıyor.

0|0
    0|0
  • Bunu sen mi çizdin?

0|0
    0|0
  • niceeee

0|0
    0|0
  • Ne cizdin

0|0
    0|0
    • Bilmiyom bende ne cizdigimi 😁

• Bu ne ıcın

0|0
    0|0
  • sanata sanatçıya destek

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Efso

0|0
    0|0
  • Oldukça hoş ellerine sağlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Guzel

0|0
    0|0
  • Yeteneklisin, bunu gelistirmeye calis :))

0|0
    0|0
  • O ışık sende var

0|0
    0|0
  • Cetvel kullansaydın daha güzel sonuçlar alabilirdin

0|0
    0|0
    • Ben cetvel yardimi almadan elim alissin istiyorum bu yuzden kullanmiyorum

• Güzel olmuş. Zamanla çizgilerin keskinleşir daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Bence bunlarla vakit harcama

0|0
    0|0
    • Neden

• Biliyorum cetvel kullanabilirdim ama kullanmadim elimin alismasi icin bu sekilde ciziyorum zaten😂

• Yani mantıklı olanı yapmışsın fakat yeteneğini göstermek için böyle çizme bence mesela kara kalem çalışması yap sevdiklerinin mesela hediye eder onları mutlu edersin ☺️☺️

• Gayet iyi. Daha fazla da gelistrbilirsn

0|0
    0|0
  • Başlangıca göre iyi ancak geliştirmelisin.

0|0
    0|0
  • Sende yetenek göremedim

0|0
    0|0
    • Ilk cizimim bir ressam gibi cizmemi bekleme zaten. Bide sen ciz gorelim sende var mı acaba

• Ne kadar berbat olduğunu fark etmişsin ki gizlenmişsin zaten uzatmayalım :) Gerçekten becerisi olan insanlar ilk çizimden çok daha iyi şeyler çıkarır hayal gücüyle

• Herkes begenirken senin bu yorumu yapmis olman ya sanatla ilgili hicbirsey bilmedigin ya da kendin yapamadigin icin kiskanmis olman😂 gelistirdigim surece guzellesicek zaten sen kasmaa😂😂

Yükleniyor...