Dostoyevski romanlarından tavsiye verebilecek olan var mı zevkli sıkmayacak bir roman?

Dostoyevski romanlarından tavsiye verebilecek olan var mı zevkli sıkmayacak bir roman?

Güncellemeler:
Suç ve ceza ve yeraltından notları aldım en kısa sürede bitirdikten sonra önerdiginiz diğer kitapları da okuyacagım hepinize çok teşekkür ederim :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yeraltindan Notlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostoyevski diyosun ne demek zevkli bişey önerin? Bir anda dünya klasiği okunmaz önce küçük şeyler oku okumanın ne olduğunu anla sonra kademe kademe atlıyacaksın

1|1
    0|0
    • Kitap okumayan biri değilim tarihi, bilimsel kitapları okurum sürekli dünya klasiği denince de aklıma gelen birkaç yazardan biri ondan sordum başlangıç olsun diye :) Teşekkürler cevap için

• Ecinliler... psikopatların biz safları nasıl etkliyip kendilerini bir bok zannetmemizi başardıklarını okuyup aaa ben bu dallamayı biliyorum falanca takımın hocasıydı falan dersin...

0|1
    0|0
  • dostoyevskinin sıkmayan romanı ! farklı bir yaklaşım tabiki yeraltından notları oku hem kısa sonrada yeraltı filmini izle o romandan uyarlanmıştır

0|0
    0|0
  • eğer edebiyat sevmiyorsan sıkılırsın. " İnsancıklar"

0|1
    0|0
  • Yer altından notlar

0|1
    0|0
  • Yeraltı Hatıraları

0|1
    0|0
  • 'Budala' okuyorum şu an, gayet güzel.

1|1
    0|0
  • Suç ve Ceza

0|0
    0|0
  • Kumarbaz ekşın dolu bir kitap yazdığı en iyi kitap hatta sürükleyici tam risk almak ve zevki anlarda yaşamak

0|1
    0|0
Yükleniyor...