Dostoyevski romanlarından tavsiye verebilecek olan var mı zevkli sıkmayacak bir roman?

Dostoyevski romanlarından tavsiye verebilecek olan var mı zevkli sıkmayacak bir roman?

Güncellemeler:
Suç ve ceza ve yeraltından notları aldım en kısa sürede bitirdikten sonra önerdiginiz diğer kitapları da okuyacagım hepinize çok teşekkür ederim :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yeraltindan Notlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Budala, kumarbaz, suç ve ceza bunlar güzeldi 😊

0|1
    0|0
  • Kumarbaz

0|1
    0|0
  • Suç ve de Ceza

0|1
    0|0
  • Suç ve ceza
    Ezilenler. İkisinide okumak güzeldi sıkılmadım. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • İnsancıklar

0|1
    0|0
  • Tolstoy'dan ister misin?

0|1
    0|0
    • Oda olur uzun zamandır tarihi kitaplar okuyordum artık sıkmaya başladı tavsiye edebileceğin kitaplar varsa bekliyorum teşekkür ederim :)

• Aslında benim tavsiye edeceğim roman değil,3 tane ölümle ilgili kısa öyküsü bir kitapta toplanmıştı, Ölüm Manifestosu'ydu ismi. Farklı farklı yayınlardan farklı isimlerde yayinlandığı icin başka bir yerde, hatta internette bile bulabilirsin gerçekten çok güzel hikayeler; İvan İlyiç'in Ölümü, Üç Ölüm ve Polikuşka.

• Herkes yazmış ben de yazayım bari. Kesinlikle Suç ve Cezayı okumadan ölme.. birde Karamazov Kardeşler olacak orada bir yerde. Keyifli okumalar😊

0|1
    0|0
  • Ezilenler ama basta bir sıkıyor 😊

0|1
    0|0
  • Suç ve ceza tek geçerim

0|1
    0|0
  • Suc ve ceza

0|1
    0|0
  • Suç ve ceza

0|1
    0|0
  • Beyaz geceler, Suc ve ceza

0|1
    0|0
  • Yeraltından notlar, suç ve ceza.

0|0
    0|0
  • Ben sadece suç ve ceza okudum güzeldi ama betimleme fazla klasiklerde

0|0
    0|0
  • Hepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostoyevski diyosun ne demek zevkli bişey önerin? Bir anda dünya klasiği okunmaz önce küçük şeyler oku okumanın ne olduğunu anla sonra kademe kademe atlıyacaksın

1|1
    0|0
    • Kitap okumayan biri değilim tarihi, bilimsel kitapları okurum sürekli dünya klasiği denince de aklıma gelen birkaç yazardan biri ondan sordum başlangıç olsun diye :) Teşekkürler cevap için

• Ecinliler... psikopatların biz safları nasıl etkliyip kendilerini bir bok zannetmemizi başardıklarını okuyup aaa ben bu dallamayı biliyorum falanca takımın hocasıydı falan dersin...

0|1
    0|0
  • dostoyevskinin sıkmayan romanı ! farklı bir yaklaşım tabiki yeraltından notları oku hem kısa sonrada yeraltı filmini izle o romandan uyarlanmıştır

0|0
    0|0
  • eğer edebiyat sevmiyorsan sıkılırsın. " İnsancıklar"

0|1
    0|0
  • Yer altından notlar

0|1
    0|0
  • Yeraltı Hatıraları

0|1
    0|0
  • 'Budala' okuyorum şu an, gayet güzel.

1|1
    0|0
  • Suç ve Ceza

0|0
    0|0
  • Kumarbaz ekşın dolu bir kitap yazdığı en iyi kitap hatta sürükleyici tam risk almak ve zevki anlarda yaşamak

0|1
    0|0
Yükleniyor...