İlk kez girdiğiniz ve kalabalık olan bir ortamda nasıl hissedersiniz ?

Diyelim ki, yeni bir işe girdiniz ilk haftanızda da yemek verilecek, kimseyi tanımıyorsunuz. Böyle bir ortamda nasıl davranırsınız ?

(verdiğim sadece örnekti, genelleyecek olursak nasıl hareket edersiniz?)

• Çok rahat, beş dakika içinde herkesle kaynaşırım.
    18% (9)19% (5)18% (14)Oy Ver
  • Rahatımdır ama öyle hemen kaynaşamam.
    51% (25)44% (12)49% (37)Oy Ver
  • Sadece bir kaç kişiyle muhabbet edebilirim.
    12% (6)19% (5)14% (11)Oy Ver
  • Kasıntıdan ölürüm.
    19% (9)18% (5)19% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu psikolojiyle ilgili bir durum. Eğer kişilik olarak çekingen biri iseniz kalabalık vb. ortamlarda

kendinizi rahatsız hissedersiniz. Bunun dışında kimse kimseyi tanımıyorsa durum biraz farklıdır. Örneğin sevdiğiniz sanatçının konserine gittiğinizde kalabalık bir ortam olmasına rağmen kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hatta başka bir örnek vermek gerekirse kalabalıktan nefret eden birçok insan

tanıyorum ve tuttukları takımı desteklemek için seve seve kalabalığa ve strese rağmen soluğu tribünlerde alıyorlar ve hiç tanımadığı insanlarla beraber bağırıp marş söylüyorlar. Fight Club

filmini bilirsiniz : Sorunlu onca insan kendilerince ilginç bir sosyal grup oluşturup dövüş yapıyorlardı.

Yani en sorunlu kişilik yapısına sahip bireyler bile sosyal hayatı bir şekilde yaşamak istemektedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendisine güvenen insan rahat davranır. Kaynaşma konusuna gelince, öyle insanlarla hemen kaynaşmak doğru değildir. Önce insanların hakettikleri değer ne onu anlamak lazım gelir. Kim bilir, yakınlaştığımız kişi belki de kimsenin sevmediği yalakanın birisidir ve bize yaranmak, hiç arkadaşı olmadığı için en azından bizimle arkadaş olmak için çaba göstermektedir.

0|0
    0|0
  • kaynaşırım öyle sıkıntı yapmam :)

0|0
    0|0
  • Herkes bana bakıyor gibi hissederim :D sanırım egoyla alakalı :D

0|0
    0|0
  • rahat değilimdir, gerim gerim gerilirim.

rahat olanlar; kıskanılıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • B diyorum. Rahatim ama once ortama isinmaya calisirim.

0|0
    0|0
  • Tanıdıklarımla sohbet ederim ve zamanla ortama ayak uydururum

0|0
    0|0
  • Gözüne baktığım ilk insanla anında vatanı kurtarmaya başlayabilirim. Hiç sıkılmam..

0|0
    0|0
  • Rahatımdır ama öyle hemen kaynaşamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Rahat davranırım kasmam kendimi ik gün şöyle bir etrafımdaki insanlara bakarım ertesi gün bir şeylerden konu açarak muhabbet kurarım yavaş yavaş yani.

1|0
    0|0
  • heryerde rahat bi kişiliğim vardır ama gözüm tutmadığı biriyl ede yanlızım ya da kimseyi tanımıyorum diye muhatap olmam...

0|0
    0|0
  • kasıntı olmaya ne gerek vaar :)

0|0
    0|0
  • "Sana dün bir tepeden baktım Aziz İstanbul" modunda gezerim. Kendim olurum.

0|0
    0|0
  • cok rahat her kesle cabuk anlasir tez dil tapiram bu bbakimda bi sorunum yok hic tanimadigim insanlarla bile cabuk anlasib muhabbet kura bilirim

0|0
    0|0
  • benim için hiç sorun değil yeni bir ortam. yeni ortamlarda şansım olduğunu düşünüyorum çünkü insanlar genelde bana daha çok gelir ben gitmeden ya da tanıştıklarım sayesinde etrafım bir anda dolar.

0|0
    0|0
  • Hiç rahat hissetmem kendimi :)

sonuçta hiçkimseyi tanımıyorum, herkezin gözü üstümde olurdur, ne de olsa yeni bir insan geldi aralarına

0|0
    0|0
  • Rahatımdır ama öyle hemen kaynaşamam

0|0
    0|0
  • Elimden geldikce insanlarla muhabbet etmeye calisirim.Zannedersem hepsi bu:)

0|0
    0|0
  • Rahatımdır ama oyle hemen kaynaşamam ;))

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Kasıntıdan ölürüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...