Fikirlerinizi alayım?

toplumda sözelciler neden küçük gözüküyor? sözelci olmak kötü mü?

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Manyak mısın? Kim o kadar ezberi yapabilir. Sözelciler çok iyi hafızacılar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• tabi ki hayır sadece sözelci insanlar kitap okumayı daha çok sever bu yüzden daha kültürlü olduklarını düşünüyorum :) sayısalda yetenek işidir tabi :)

1|0
    0|0
  • Degil 😊 tkma onlari

1|0
    0|0
  • burda yaşadığımız dünya da insanların söze anlayışa değil paraya ihyitaçları var. Sayısal şeylerin daha çok para getirdiğini düşünüyorlar. Kendi içlerinde haklılar. Ama söze dair birşey yapıldığında bir fikir eseri film dizi müzik tasarım yapıdığnda milyonlar kafasız solucan gibi atlarlar. Bir zamnlar gençler werther gibi ölürlermiş ya da polat fırtınası yahut kıvanç tatlıtuğ beren saat. Yahut zamane popçuları. Bu insanlar kelimelerle sevişir vücudunu kamerayla seviştirir. Bir kare fotopraf için aklımızın almayacağı paralar alırlar. Tabi bu benim cahil görüşüm. Ama sade insanlara bakatığımda emekleriyle bir yere geliyorlar. Bu yolla hayata tutundukları için mutlular. Ama o aileleröyle bir çatlıyo ki evlatları kendilerini rezil ediyorlar. Ben bu olayların dıındaki insan ancak götümle gülüyorumElimden gelse orman'da yaşatırım neyse. Sen var kpss'ye girmek vermek 100 dolar olmak memur...

0|0
    0|0
  • Hayir kotu degil

1|0
    0|0
  • Toplumun.. sana bise olmasin

1|0
    0|0
  • Bu, sayısalcıların daha zeki olmasından kaynaklanıyor ama genel anlamda “toplumun sözelcileri aşağılaması” doğru bir ifade değil.

0|0
    0|0
  • Bunlar bilimsel olarak kanıtlanmış ''çoklu zeka kuramı'' denen kavramı bilmediğimizden ileri geliyor.

0|0
    0|0
  • Kolunu nereye sallassam sozelciye çarpıyor 😄

0|0
    0|0
  • Toplumda degil ozellikle mühendisler tarafından biraz da kiskancliktan kaynaklanan sozelcileri hor görme durumu yok değil.
    Adamlar yatarak ders calisiyorlar nasil kiskanmasinlar :)

0|0
    0|0
  • Hayır tabisi

#Türkerkeği

0|0
    0|0
  • Sözel küçük değilde, hiçbirşey bilmeden herşeye atladığımız içindir.

0|0
    0|0
  • hiçde ebile

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...