Ne yapmalıyım şimdi ben?

eski sevgilim bana sertab erenerin iyleşiyorum şarkısının şiir kısmıni göndermiş, ne anlama geliyor şimdi bu, ne yapmam lazımmm

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yokluğun tın artık demek istemiş... ismail ykdan allah belanı versini gönder sende ona.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sensiz iyi olsa veya seni unutmaya başlamış olsa hiç mesaj atmaz.şimdi aklındasın ki mesaj atıo.benim de eski sevgilim küsken umrumda değil iyi ki bittinin devamını yazmıştı iki gün sonra geri sevgili olduk geri ayrıldık :D

0|0
    0|0
    • ona cevap olarak ne yazdın peki sen :)

• biz barıştık da 3-4 gün sonra ayrıldık tekrar :D ama bana gönderdikleri de hep beni kötülüyodu hep iyi ki bitti üzerineydi :)

• tekrar mi ayrıldınız üzüldüm, allahım nerden çıktı bu şarkı yaa :)

• sensiz daha iyi iyileşiyorum demek anlamında :)) sende yıkıl karşımdan şarkısını hediye et :D

0|0
    0|0
  • İlk önce şarkıyı dinlemelisin bence :D

0|0
    0|0
    • şarkıyı biliyorum da şiir kısmını göndermiş sadece, ya da kendimi öyle avutuyrum galiba

• seni unutuyorum demek istemiş... ama sana gönderdiğini göre pek inandırıcı değil... hala aşık

0|0
    0|0
  • un al helva yap

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun geçmiş olsun

Derdin tasan geçmiş olsun

Hak kendine dostlar arar

Birde seni seçmiş olsun yaz sende.

allah şifa versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen de "Seni çöpe atacağım poşete yazık :D" diye mesaj at

0|0
    0|0
  • seni unutmaya başladığını ima etmeye çalışmış ama saçmalamış. sana gönderdiğine göre seni hala unutmamış :) hiç işte laf olsun

0|0
    0|0
  • SENİ UNUTAMAMAIŞ BELLİ TEPKİNİ ÖLÇMEYE ÇALIŞIYOR VERECEĞİN CEVABA GÖRE SANA KARŞI BİR ADIM ATABİLİR

0|0
    0|0
Yükleniyor...