Rammstein dinleyenler var mı?

arkadaşlar Rammstein dinlemeye başladım kesinlikle müthiş şarkıları var. Yalnız Hitler şarkısını çok sevdim ama youtube da videonun altında bu bi fan yapımıdır yazıyor. Bir türlü anlayamadım Rammstein söylemiyor mu? Ve şöyle bi şey var. bu şarkının müziği, Sonne nin müziği o yüzden daha bi merak ettim. Bilen var mı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• ordaki sadece clip fanları tarafından yapılmıstır sarkısı tabikide rammstein.

benim fikrimi sorarsan biraz fazla sert kacıyor rammstein

thrash metal de dinledim zamanında ama edüstriyel metal biraz aşırı bence :)

0|0
    0|0
    • aah- bunu duyduguma sevindim. Bi an baska birini dinleyip kandırıldıgımı dusunmustum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • çok berbat

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • +11

0|0
    0|0
  • lost highway filminde var müzikleri

ondan sonra biraz dinlemiştim..

0|0
    0|0
  • Nu-Metal iyidir dinlemeye devam et .

0|0
    0|1
    • Yok artık, türlere takılmam ama nu metal ve Rammstein = )

Google aç bakalım, industrial metal diye geçtiğini bulursun.

Kızlar Ne Diyor 4

• o kim ya bilmem valla

1|0
    0|0
  • Rammsteinın hitler diye bir şarkısı yok.her yerde nazi olarak anılmasına , t-shirt ve s-shirt lerde till ile gamalı haçın yan yana bulunması rağmen (yasal olanların hiçbirinde böle bişey yoktur. piyasadaki korsancılar bunu yapmaktadır) şarkı yazmadılar.konu mankeni olarak kullandılar mı ? tabikide..live in berlin konserinde links 2 - 3 - 4 girişinde hitlerin sesi duyulmaktadır.fakat hiçbir albümünde böyle bir şarkı yoktur.SOAD ile karıştırmayınız.

0|0
    0|0
    • peki o sarkıyı seslendirenler kim

• sonne adlı şarkılarının üzerine kayıt edilmiş bir korsan şarkı bana göre...sonneyi bir dinle sözlerinde hitlere ait bir şey görmezsin...

• şu sapık adamlar mı işim olmaz...

0|0
    0|0
  • Meşhur klibi izledin mi ehe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...