"Tanri dusmanlarima acisin, cunku ben acimayacagim"

Yukaridaki soz ABD'nin 2. Dunya Savasi Avrupa cephesi komutani general Patton'a ait. Sizin de bildiginiz guzel sozler varsa paylasir misiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Metehan savaştan önce bir tepeye çıkar, Türk ordusu çinliler karşısında bir avuç karınca gibi duruyordu, veziri Metehanın çekilmeyi düşündüğünü sanarak ne düşünüyorsunuz diye sordu, Metehansa "bu kadar çinliyi nereye gömeceğimi düşünüyorum" dedi ve savaşı kazandık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sizin hayat ve şarabı sevdiğiniz kadar Ölümü seven bir orduyla geldim .!

Hz. Halid b. Velid

"Baykuştan pervamız (korkumuz) yok biz ki şahinler sürüsüyüz"...!

Fatih Sultan Mehmet... ;)

2|0
    0|0
  • "Yanımda yürüyordun Milena. Düşünsene, yanımda yürümüştün." Kafka okuyorum da bu ara.

0|0
    0|0
  • Sen baya tanrılara tskmış durumdasın şu manyak Cersei de profiline koymasaydın iyiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Atatürk'ün 'size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum' sözünün üzerine söz tanımam. Gerisi boş. Son nokta ölüm bir insan için. Bunu emredecek bir lider ve buna tam itaat eden bir ordu, halk varken alman amerikan rus bilmem ne, ne derse desin bundan başkası hikaye.

0|0
    0|0
  • Bütün enerjimi Atatürk'ten alıyorum. O'nun hayatı bizim feyizli ışığımızdır.

Benim ustam Il-Duce'dir, ama onun ustası da Mustafa Kemal'dir.

Mustafa Kemal dehasından sonra Türkiye'yi bir avuç aptal yönetmeye başladı.

Mustafa Kemal; bir milletin, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

Türkiye Büyük Meclisi’ne ve Türk halkına, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı Atatürk’ün ölümü üzerine en derin üzüntülerimi bildiriyorum. Büyük bir asker, dahi devlet adamı ve tarihi bir şahsiyet kayboldu. Yeni Türkiye Cumhuriyeti ile nesilden nesile devam edecek büyük bir anıt oluşturdu

Yeni Türkiye'nin büyük ve dahi yaratıcısı ki talihin terk ettiği ve kaderin çöküntüye uğrattığı o zaman ki müttefiklerine kalkınmak için ilk muhteşem örneği verdi

0|0
    0|0
  • Amerika'yı yalnız bırakın. Onlar kendilerini yok edecek. Adolf Hitler :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...