Kapat

Türk müziği nereye doğru gidiyor sizce?

Bence gittikçe daha da kötüye gidiyoruz müzik konusunda. Az önce Youtube'da şarkı dinlerken bir şarkı denk geldi ve söz konusu şarkının videosu yaklaşık 22 milyon gibi izlenmeye ulaşmış. Şarkı da bir şeye benzemiyor.

Bahsettiğim şarkı bu.

Bir de ''Günah Benim'' diye bir şarkı popüler olmuş. Allah aşkına bu şarkıların neresi güzel? Ben mi zevksizim acaba?

0|0
12|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Pop müziğinden daha anlamlı ve mantıklı sözler söyledikleri kesin. Serdar Ortaç'ın felç eden Poşet şarkısından sonra mantıksız sözlerin dibine vuruldu.

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Çoğu klip'ten daha güzel olmuş. İnsanları kışkırtmaya çalışmasan birde yapmaya çalışmıyorum diye söyleme hiç.
    Bknz : "Az önce Youtube'da şarkı dinlerken bir şarkı denk geldi ve söz konusu şarkının videosu yaklaşık 22 milyon gibi izlenmeye ulaşmış. Şarkı da bir şeye benzemiyor. "

1|0
    0|0
  • şarkı müzik artık sanat için değil tamamen ticari amaçla yapıldığı için batmış durumda.
    son 7-8 yılda çıkan şarkılardan istisnalar hariç neredeyse %95'i berbat.
    kendilerinden utanmıyorlar ülkeden utanmıyorlar en azından geçmişteki o sanatçılarmızdan utanır insan böyle şarkı yapmaz

1|0
    0|0
  • bizim şarkılar cidden çok aptalca.

1|0
    0|0
  • Dinleyicimizin çok saçma seçimleri var arz talep meselesi olduğu için buna göre şarkı yapıyolar. Elektronik müziğe değer yok bir dj olarak bu durumdan nefret ediyorum.

2|0
    0|0
  • zaten dinlemiyorum en iyi eskilerde iş var nerede barış manço, cem karaca musa eroğlu, selda bağcan, müzeyyen senar, gülden karaböcek

1|0
    0|0
  • İnsanların müzik zevkine saygı duymak lazım boşver.

1|0
    0|0
  • Bu saçma sapan şarkısını ilk dinlediğimde bahçelide kokoreççideydim. Arkadaşlarla topluca kahkaha atmıştık. Ertesi gün hepimiz telefonlara indirmiştik. Sonra da bunaltıcı gelmeye başladı ve hepimiz sildik. Değişik bir şarkı.

1|0
    0|0
  • yakın zamanda arabesque şarkılar popi olacak

1|0
    0|0
  • Hayko cepkin gibi bir ses var ama kliplerimde göğüs kalça yok diye izlenme sayisi az

1|0
    0|0
  • turkıyede dınleyıcı kalıtesı yok nerde erkın koraylar bulutsuzluk ozlemı bu yuzden amerkıanvarı muzık yapmaya meyıllenır oldum pop muzık bıle eskıden guzeldı tanju okanın frank sınatraya benzedıgı zamanlar sımdı lanet

1|0
    0|0
  • Türk Müziği değil ki bunlar
    Türkçe batı müzikleri

1|0
    0|0
  • Emir Samur, bahsi gecen Camur
    Bir sarki yapti batur.

1|0
    0|0
  • hic umrumda degil nereye gittigi...

1|0
    0|0
  • Bu şarkı gerçekten saçma sapan 😊

1|0
    0|0
  • sen 'mış mış' 'dan dan' falan dinleyebilirsin :) biz saçma sapan şarkılarla mutluyuz. :)

1|1
    0|0
  • geri gidiyor

1|0
    0|0
  • sanatçılar eskisi gibi müziğe duygusunu katmıyor özenmiyor saçma şuanki şarkılar ben 80li yıllardan sonraki müzikleri dinlemem 70ler ve 80lerdeki müzikleri dinlerim

1|0
    0|0
  • Hayır, sadece neslimiz tükenmek üzere.

1|0
    0|0
  • Eski noltalji dinliyorum

1|0
    0|0
  • saçma sapan şarkılar işte

1|0
    0|0
  • Saf salak dolu ülkeden ne bekliyorsun :D
    sizin cok kaliteli sanatcılarınız var mesela Nazlı Öksüz gibi.
    biz türk olmadıgımız halde dinliyoruz. cogunuzunda bu kadından haberiniz yoktur :D

1|0
    0|0
  • Genellikle pop şarkıların sözleri çok kalitesiz ve basit

1|0
    0|0
  • Sen zevksizsin (;

1|0
    0|0
  • Nereye gidecek olduğu yerde sayıyor hatta geriye gidiyor

1|0
    0|0
  • ismail yk nın cankanın sıtar olduğu bir yerde ne beklenirki 22 milyon az izlenmiş :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bataklik

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Bir de naz ölcal yoksun var. Şimdi sese bakıyorum gram hosluk yok. Hadi sesi geçtim şarkı sözleri etkiler mi diye bakıyorum.
    "Nerdesin Şu an mesela gülüyor musun kahkahalarla. sss"
    Şarkı sözlerinde de is yok. Sadece belli bir kitleye hitap eden sırf para kazanmak veya popüler olmak için yapılan şarkılar. Ve maalesef tutuyorda.

1|0
    0|0
    • O şarkıyı geçen bir arkadaşım bana atmış. Ben ona ''Bu şarkıyı kimin çocuğu söylüyor'' dedim. Meğersem kız şarkıcıymış, hem de baya izlenmiş Youtube'da. Dediğin gibi şarkının sözleri de bir şeye benzemiyor.

• Sen sevmeyebilirsin düşüncene saygı duyarım ama herkesin müzik zevki farklıdır. Ben de türkçe rap sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bunlara kadar Serdar Ortaçlar, Demet Akalınlar var ki adamlar zirvede yani nasıl sevilip dinleniyor anlamıyorum.. Sorsan Serdar Ortaç dinler misin diye "nefret ederim" gibi bir cevap alırken bu dinleyenler kim ben bilmiyorum inan ki..

1|0
    0|0
  • aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem Hadi bakalım açıklayın :D

1|0
    0|0
  • Nereye gittiği beni bağlamıyor eski şarkılarımla mutluyum

1|0
    0|0
  • Türkiye'de dinlenebilecek az müzik kaldı
    Duman, Mor ve Ötesi, Athena, Batu Mutlugil Band başka da aklıma gelmiyor açıkçası..

1|0
    0|0
  • Müzik zevki kişiden kişiye değişir. İkisi de güzel şarkılar.

1|0
    0|0
  • Sen zevksizsen insanlar napsin

1|0
    0|0
  • Türk müziği batıya doğru kayıyor. Eskisinden uzak bir havası var.

1|0
    0|0
  • Fikret Kızılok bile o kadar izlenme almıyo çok saçma gerçekten

2|1
    0|0
Yükleniyor...