Bunlar en sevdiğim kitaplarım. Okuyan var mı? Kitap okumayan biriyle evlenir misiniz?

Bunlar en sevdiğim kitaplarım. Okuyan var mı? Kitap okumayan biriyle evlenir misiniz?
Kitap okumayı çok seviyorum ve bunlar bir kenara ayırdığım benim için altın değerindeki kitaplar. Hep merak etmişimdir kiminle aynı anda hangi satırlarda göz yaşı döküp, güldüğümü. eşimle de kitaplar hakkında sohbet etmek ona Kitap okumak istiyorum. Kitap okumayan biriyle düşünemiyorum.
"Ben evin bir odasını kitaplık yapıcam diyorum, herif Kitap okumayı sevmem diyor "cümlesi beni anlatıyor :)

1|0
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• evimde kütüphane olmalı kitap okumayan kızla evlenmem ben. birşeyler paylaşmak için evlenicem sonuçta

1|0
    0|0
    • Kumralsın , beşiktaşlısın, kitap okuyorsun 😱mucizee seni müzeye alalım neslin tükeniyor

• Realde niye böylesi bizi bulmuyo anlamıyorum, iyimiş ya bol kitaplı günler

• şehirlerden oluyor. teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumayı sevmeyen biriyle evlenmek istemem, kitap okumak kültür seviyesinin göstergesidir bana göre.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitap okumayan birisiyle arkadailık dahi etmrm

1|0
    0|0
  • Tabiki. Kitaplar ufkumuzu genisletir. Gelecegimizi aydinlatir. Oyle bir hatunla sonuna kadar varim.

1|0
    0|0
  • sen benim diğer yarımsın hariç hepsini okudum :D

0|0
    0|0
    • O benim ergenlik kitabım çok ağladım bir gün kızım olursa okutcam 😀

• Aramızda vatanınmızı sevenleri görmek güzel hanım efendi :)

• Doğrudur neslimiz tükeniyor 😀 neyse bari müzik dinleyelim ;
      https://youtu.be/nYh-n7EOtMA

• nefes alsın yeter ya

0|0
    0|0
  • Kitap okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Okurum.

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorum. 😊 sadece gerekli bulduğum şeyleri okurum. 😐

0|0
    0|0
  • sanırım hiç birini okumamışım

0|0
    0|0
  • Benim yatak kitaptan yapıldı, uyanınca okuyorum direk vakit kaybetmeden

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben kendimi gelistirici kitaplar okumayi daha cok on planda tutuyorum bu tur kitaplar okudugum zamanlar ortaokul ve lise baslarindaydi :))

0|0
    0|0
  • Yabancı , kafes , sevgilimden son mektup, aynı yıldızın altında okuduğum kitaplar. Kitap okumayanlara saygım sonsuz ama kitap okuduklarında ve okumaktan zevk aldıklarında kitaplardan vazgeçmeyeceklerini de anlayacaklardır. .

0|0
    0|0
  • Arasında okuduğum 4-5 kitap var tam seçilmiyor, bunların birçoğu bestseller. Kitap okumayı çok severim ben de.

0|0
    0|0
  • Bende çok okurum ama birçoğu burdaki kitapların edebi bilgilerden uzak ben pek tercih etmiyorum ama her turlu kitap iyidir :)

0|0
    0|0
    • 1230 kitabım var her türden 😀

• Ooo. Birisi tanıyorum şimdi hemen damlar, mesaj atmamışsa önceden senin de aklını çelmemişse hemen çelmeye çalışır. Aman dikkatli ol. Uzak dur o kişiden. Şeytan gibi çünkü kendisi.

0|0
    0|0
  • Çok severim bende artık kitaplığa sığmıyolar 😄

0|0
    0|0
  • Kitap okumayan insanlarla iletişim kurmakta güçlük çekerim neredeyse, o kadar bağımlısıyım. Bu arada güzel kitaplarınız var, Yabancı da ilk gözüme çarpanlardan oldu.

0|0
    0|0
  • Öznur yildirim yabanci var😲😲😲 okudum takibiki.
    Okuduğun coğu kitabi okumusum

0|0
    0|0
  • Aralarında okuduklarım var ama çoğunu okumadım.

0|0
    0|0
  • Kafesi okumayı düşünüyorum nasıl bir kitap?

0|0
    0|0
  • Net gözükmüyor ama 3ünü okumuşum yabancı dahil buna :) benimde ufak çapta bir kitaplığım var.

0|0
    0|0
  • Kafes >3
    Yabancıyı da daha almadıgğgm :(

0|0
    0|0
  • Yabancıyı gördüm orada ❤

0|0
    0|0
  • yabancıyı okudum

0|0
    0|0
  • Kitap okumayan yoktur canim

0|0
    0|0
  • Hiç edebi değeri yok bu kitaplarin aç bir cemil meriç oku

0|0
    0|0
    • Annem edebiyat öğretmeni ve ne biliyorsun olmadığını? Türlerine göre ayırdım bunlar beni duygulandıran kitaplar.

Yükleniyor...