Sizce yapabilirmiyim?

lütfen benim için çok önemli saçma sorular cvap veriyorsunuz :(

Fransızca biliyorum sizce internetten ispanyolca öğrenebilirmiyim?

Güncellemeler:
biliyordum kimsenin takmicanı :( '' kalçam nasıl?'' diyerek bir foto atsaydım en az 60 görü alırdım

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Fransizca ve ispanyolca ayni dil ailesinden olduklari için gramer olarak ve bazi kelimeler bir birine benziyorlar senin fransizca bildiğin için normal birisine göre iki kat daha hizli öğrenebilirsin ki zaten ispanyolca çok kolay bir dil telafüz olarak benziyorlar okuma ve yazmasi çok kolay internete fransizca dan ispanyolca öğrenmek için çok kaynak var oyüzden kesinlikle öğrenebilirsin
    Müzik dinlemen filim izlemen ve ana dili ispanyolca olan insanlarla konuşman lazim ayrica ispanyolcanin bir çok çeşidi var mesela ispanya ispanyolcasi meksika ispanyolcasi arjantin veya porto rico colombia ispanyolcasi daha bir suru...
    Bunlardan hangisini öğrenecene karar vermen gerek ilk once ispanya ispanyolcasi biraz arapca etkisinde kalmiştir özelikle telafüz olarak biraz kabadir latin amerka ispanyolcasina göre oyüzden latin amerika ispanyolcasi konuşanlar bu sebebten dolayi ispanya ispanyolcasile dalga geçerler
    Ve ispanya ispanyolcasile konuşanlar latin amerika ispanyolcasile dalga geçer ama latin amerika ispanyolcasi daha fazla kulanilir yinede her iki ispanyolcada aynidir fakat bazi şeyler değişiktir bazi kelimler bir yerde başka anlam verip ispanyada kötü bir anlam verebilir yinede ilk once seçimini yapmalisin ve kesinlikle öğrenebilirsin fransizca bildiğin için de çok kolay olacaktir.

2|0
    0|0
    • Çok teşekkürler birtek sen moral verdin :) Öğrenmeyi deneyeceğim ve başarılı olursam bu başarının kaynağı sen olacaksın.

• Önemli değil , emin ol sadece biraz çalişip zaman ayirman gerekiyor oğreneceksin kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 4

• istedikten sonra herşey mümkün başarılar.. ciddi bir site varmıdır bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • Kapasite meselesi

0|0
    0|0
  • Tabiki öğrenebilirsin ama cümle kırma ve zaman eklerini öğrenip bol bol kelime ezberlemelisin

0|0
    0|0
    • Fransızcaya çok benzediği için şimdiden yarım yamalakta olsa cümle kurabiliyorum ve çoğu kelimeyi anlıyorum. Ama bazı saçma sapan kuralları var bu dilin bir türlü girmiyor :(

• Üstüne gitmen lazım işin illaki zamanla oturur

• Bul birini ogretsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elbette öğrenebilirsin. Sen kadınsın gücünün farkına var. Şahsi fikrimi merak edersen Avrupa dillerinin dışında başka bir dile de yönelebilirsin. Tabi İspanyolca'nın senin için ne ifade ettiğini bilmiyorum. Bu şahsi fikrim.
    Kalçanı koymaya gerek yok tatlım bu arada. İstediğin zaman buradayım bana istediğini sorabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...