Size yazdığım kısa hikayeyi okumak ister misiniz?

Serin yağmurlu gece de hem içi hem dışı titriyordu adamın. Işıkları yanan evlere bakarken bir damla daha eksiltti gözlerindeki yaşlardan. Babasından kalan paltosunu mu yoksa cebindeki çakma zippoyu mu özleyecekti en çok bilmiyordu. Yolun tam ortasında dizlerinin üstüne çöktü. Başını siyah gökyüzüne kaldırdı. Hayatını ne kadar silik, ne kadar önemsiz yaşadığına değil şu an bağırıp ortalığı ayağa kaldıracak cesareti olmadığına üzüldü bir kez daha. Ayağı kalktı yürümeye devam etti. "benim için soğudun bukadar değil mi zalim şehir". " sen ne doyumsuz, ne sahte, ne deri değiştiren bir şehirsin böyle? şimdi beni silkeleyeceksin değil mi üstünden. Gidiyorum Tanrının cezası şehir. İçindeki insanlarında a. mına koyayım. seninde a. ına koyayım!". Köprüye geldiğinde dalga geçer gibi gülümsedi ona ışıklarıyla şehir. Bir yerde havai fişekler patladı. "Bak yine karınca gibi üşüşmüşler bir yere çürümüş pislikler!". "iyice patlatın o ışıkları iyice ateşleyin o fişekleri şerefisiz köpekler! hiçbirinizi aydınlatamaz o oyuncaklar!" Korkuluklara tırmanırken hala küfür ediyordu kırık adam. Bir an denize baktı. "Seni severim umarım deniz" dedi. "umarım seninle anlaşırız." kollarını iki yana açtı. ARtık bitmişti. Yapılacak iş, konuşalacak insan anlatılacak dert kalmamıştı artık. "ses-siz-lik" "bana hoşgeldin de". Tam kendini bırakacakken o sesi duydu adam. Çok komik bir tesadüf dedi içinden önce. Bu kahrolası hayatta sevdiği tek sesti bu, bebek sesi. "Nasıl? nerden geliyor bu ses? Kulaklarım kafayı mı yedi? Ölmemek için sesler mi uydurdum ben?" Ses bir daha geldi. Ağlar gibi değil. Duyulmak ister gibi bir babıldama. İlerideki çöp kutusu gözüne ilişti adamın. Önündeki kıpırdanan küçük siluet. İndi korkuluklardan düşünmeden indi hemde. Küfür etmeden indi. Minik siluete doğru ilerledi hızlı adımlarla, hayatında hiç olmadığı kadar kararlı yürüdü. Minik bebek ona gülümsedi önce. Sonra titredi sopuktan gözleri doldu ağlamaya başladı. Bebeği kucağına aldı kırık adam. "Sen ne kadar güzelsin!".

Güncellemeler:
DOğaçlama yazdım gençler. Yazarken bu çaldı arkada alın sizde dinleyin. https://www.youtube.com/watch?v=tTNybXzqb-g
sağlık olsun :))))

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel olmuş teşekkürler

0|0
    0|0
Yükleniyor...